Baltijas Vēnu klīnikas priekšrocības

Mūsu priekšrocības

"Baltijas Vēnu klīnika" ir sevi pierādījusi ne tikai tehnoloģiju un labāko medicīnas speciālistu jomā, bet arī iekarojusi klientu uzticību kā personalizētas medicīnas paraugs.

Tieši medicīna pierāda teiciena “Kas der visam, neder nekam” patiesumu. Katru gadu vēnu ārstniecībā tiek izstrādāti, testēti un ieviesti jauni risinājumi un tehnoloģijas, kā arī pilnveidotas esošās metodes. "Baltijas Vēnu klīnika" speciālisti rūpīgi seko pasaules jaunumiem un nekavējas apgūt vērtīgākos un efektīvākos jaunievedumus.

"Baltijas Vēnu klīnika" - veselības garants


Pirms tik nopietna soļa speršana kā vēnu diagnostika un ārstēšana ikviens cilvēks izsver visus variantus. Kad mums jautā par klīnikas priekšrocībām, varam droši apgalvot, ka "Baltijas Vēnu klīnika" ir lielākā pieredze vēnu diagnostikā un ārstēšanā Latvijā un Baltijā, kā arī visplašākais vēnu ārstniecības tehnoloģiju klāsts šajā reģionā. Klīnika garantē sava darba kvalitāti - ikviens klients saņem MŪŽA GARANTIJU veiktajai operācijai un beztermiņa Operācijas kvalitātes sertifikātu (par sertifikāta nosacījumiem interesēties pie ārstējošā ārsta).

Augstvērtīgā aprīkojuma iespējas ļauj noteikt katram pacientam piemērotāko ārstniecības risinājumu, no kosmētisku defektu novēršanas, līdz sarežģītu operāciju veikšanai. Klīnikā tiek izmantotas pilnīgi nesāpīgas operāciju metodikas, izmantojot vadu anestēziju.  

"Baltijas Vēnu klīnika" turpina attīstīties gan kompetenču, gan arī tehnoloģiju jomā, un tieši šis pastāvīgais progress ļauj katru gadījumu vērtēt individuāli un izvēlēties piemērotāko risinājumu. Mūsu speciālisti spēj piedāvāt dažādas alternatīvas vēnu problēmu risināšanai, kā prioritāti nosakot pacienta veselību un iespējas. 


"Baltijas Vēnu klīnika" nodrošina visas pasaulē atzītās ārstēšanas metodes un to kombinācijas labāku rezultātu sasniegšanai. 

Diagnostika

Precīza diagnostika, izmantojot augstvērtīgas premium klases ultrasonogrāfijas iekārtas, vajadzības gadījumā papildinot tās ar CT angiogrāfiju (jeb datortomogrāfiju). Klīnikas plašās diagnostikas iespējas ļauj izvēlēties vissaudzīgākās ārstniecības metodes.

Terapija

Medikamentozā terapija, kompresijas terapija (individuāli nosakot nepieciešamo kompresijas zeķu veidu un izmēru), skleroterapija, vēnu slēgšana ar bioloģisko līmi, lāzerķirurģija un tās kombinācijas, radiofrekvences ķirurģija, tvaika mikroimpulsu metodes, vēnu operācijas pēc Varadeja metodes.

  

Drošība

"Baltijas Vēnu klīnika" ir daudzprofilu medicīnas centra sastāvdaļa, kas sniedz mūsu pacientiem iespēju nepieciešamības gadījumā saņemt operatīvas citu nozaru ārstu konsultācijas, kā arī veikt papildus laboratoriskos, attēlu, funkcionālās vai endoskopiskās diagnostikas izmeklējumus. Mūsu speciālisti ir mūsdienīgo fleboloģijas metožu ieviesēji Latvijā un starptautisko ķirurgu/flebologu teorētisko mācību un praktisko paraugoperāciju vadītāji Baltijas valstu, Kazahstānas, Gruzijas, Maķedonijas, Sanktpēterburgas un Norvēģijas speciālistiem. 

Kompetence un ieinteresētība sniedz ieguvumus Jums!

Jūs esat mūsu prioritāte! Pateicoties personalizētajai pieejai un plašajam ārstniecības metožu un tehnoloģiju klāstam, katram pacientam tiek izstrādāts individuāls diagnostikas un ārstniecības plāns. Plāna izstrādē un īstenošanā tiek ņemts vērā gan pacienta vispārējais veselības stāvoklis un vecums, gan slimību vēsture un ģimenes anamnēze, dzīves ritms un estētiskās prasības, kā arī finansiālās iespējas. Jums nav jābaidās atklāti runāt ar savu ārstu - vēnu problēmas ir iespējams risināt jebkurā situācijā, nosakot primāros mērķus, pielāgojot veicamo manipulāciju grafiku un intensitāti, izvēloties saudzīgāko un efektīvāko ārstniecības metodi. 

 

Kvalitāte pāri visam 

Attiecībā uz kvalitāti "Baltijas Vēnu klīnika" ir ārkārtīgi prasīga un nelokāma. Esam ieviesuši algoritmus, lai maksimāli precīzi sasniegu ilgtermiņa rezultātu. Nav vienas vislabākās metodes, kas der visiem, tāpēc pie mums pieejamas visas vadošās vēnu diagnostikas un ārstniecības metodes, lai ārsts varētu pielāgot metodi pacientam, nevis pacientu metodei. Papildus tam "Baltijas Vēnu klīnika" nodrošina:

 • operācijas kvalitātes un MŪŽA GARANTIJAS sertifikātu (par sertifikāta nosacījumiem interesēties pie ārstējošā ārsta);
 • sadarbību ar Nacionālo veselības dienestu (ar ģimenes ārsta norīkojumu) - diagnostiku un ārstēšanu iespējams veikt valsts apmaksātās programmas ietvaros;
 • augstākos medicīniskās higiēnas standartus (lieljaudas autoklāvu sterilizācijas sistēma, vienreiz lietojamie materiāli);
 • iespēju piedalīties klīniskos pētījumos. Mūsdienu medicīnas iespējas tiek pastāvīgi paplašinātas – dalība pētījumos ļauj atrisināt vēnu veselības problēmas, izmantojot jaunākos zinātnes sasniegumus. Dalība klīniskajos pētījumos ir BEZMAKSAS;
 • atliktā maksājuma iespējas operāciju apmaksai.

 

 

Vēnu problēmas var ārstēt un izārstēt, bet viens no svarīgākajiem sekmīgas vēnu ārstēšanas pamatnosacījumiem ir vienota pacienta un ārsta izpratne par problēmu un kopīga ārstēšanas plāna izstrāde. Skaistas un veselas kājas ir ikviena sapnis – mūsu komanda palīdzēs to īstenot!

Telpas ir svarīgas gan komfortam, gan pozitīvam rezultātam! 

Mūsu telpas ir mūsu lepnums, jo tās nodrošina gan komfortu, gan iespēju ārstiem strādāt apstākļos, kuros netrūkst ne vietas, ne arī tehnoloģiju sava darba veikšanai. Piedāvājam "Baltijas Vēnu klīnika" telpu apskati 360 grādu panorāmā ikvienam interesentam. Virtuālās tūres laikā varēsiet nesteidzīgi aplūkot katru jūs interesējošo detaļu, noklausīties audio komentāru (noklikšķinot uz nots ikonas) vai izlasīt telpu aprakstus.

Tā ir iespēja ielūkoties "Baltijas Vēnu klīnika" telpās un izbaudīt klātbūtnes efektu: reģistratūrā, operāciju zālē, flebologa kabinetā un ārstnieciskās pēdu kopšanas speciālista kabinetā!

Gaidām Jūs!

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

 • K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
 • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
 • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
 • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
 • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
 • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
 • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
 • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
   

Pieteikties konsultācijai