Baltijas Vēnu klīnikas cenas

Cenrādis

Katrs cilvēks, katra ķermeņa daļa un pat katra vēna ir unikāla, tāpat specifisks ir arī katrs pacienta gadījums. Tāpēc šajā mājas lapas sadaļā aprakstīti dažādi faktori, kas ietekmē vēnu operācijas cenu.

Pēc diagnostikas un jūsu vajadzību/vēlmju pilnīgas izzināšanas mēs jums darīsim zināmu operācijas cenu konsultācijas laikā.

Kā veidojas vēnu operācijas cena 

Vēnu operācijas kopējās izmaksas atkarīgas no problēmas specifikas, izvēlētās metodes, kā arī papildu nepieciešamajiem izmeklējumiem un konsultācijām. Pašas operācijas cena veidojas no problēmas specifikas un izvēlētās metodes.

Šajā lapā izvietotie cenas veidošanās piemēri balstīti uz ilggadējā praksē iegūtu vidējo statistisko operācijas cenu. Tāpēc konkrēta gadījuma izmaksas var atšķirties.

"Baltijas Vēnu klīnika" operācijas cenā tiek iekļauta operācija bez sānu zariem, anestēzija un dienas stacionārs. Kad esat gatavi saņemt vēnu operācijas pakalpojumu, vienmēr izvērtējiet, kas ir iekļauts pakalpojumā. Tādā veidā jūs aiztaupīsiet iespējamu nepatīkamu pārsteigumu, jo dažādās klīnikās pakalpojuma apjoms ir atšķirīgs.

Optimāls operāciju modelis pacientu interesēs 

Atšķirībā no bieži dzirdētās prakses, kad vēnu operācijas tiek dalītas vairākos posmos un veiktas ar starplaikiem, "Baltijas Vēnu klīnika" ārsti maģistrālās vēnas un sānu zarus vienmēr operē vienas operācijas ietvaros. Maksimāli lietderīgi tiek izmantotas gan ķirurgu prasmes, gan klīnikas iespējas. Šāda labā operāciju prakse pacientam sniedz skaidru manipulāciju un izmaksu plānu, kā arī ietaupa laika un finanšu resursus. Noteiktā operācijas cena ir galīga, iekļaujot arī stacionāra, medikamentu un pēcoperācijas konsultācijas izmaksas.

Skaidrojumi saīsinājumiem:

EVLT - endovenoza lāzerķirurģija
EVRF - endovenoza radiofrekvences ķirurģija ar F Care systems tehnoloģiju
RFO - endovenoza radiofrekvences ķirurģija ar VNUS Closure FAST tehnoloģiju

Diagnostikas pakalpojumus un konsultācijas iespējams saņemt par NVD (Nacionālā veselības dienesta) finansējumu, kā arī sadarbojamies ar visām Latvijas veselības apdrošināšanas kompānijām. Pakalpojumi pieejami ar iepriekšēju pierakstu un rindas kārtībā. Tālr. +371 267847200; venuklinika@vc4.lv. 

 Cenas veidošanās piemēri:

1 kāja bez sānu zariem

Termiskās ablācijas metodes:

 • EVLT - no 592,50 EUR
 • SVS - no 706,00 EUR
 • EVRF - no 732,00 EUR
 • RFO - no 778,00 EUR


Bioloģiskā līme - no 2230,00 EUR
Stumbra putu skleroterapija (ķīmiskā metode) - no 125,00 EUR
Flebektomija pēc Varaday (klasiskā metode) - no 751,00 EUR

2 kājas bez sānu zariem

Termiskās ablācijas metodes:

 • EVLT - no 822,00 EUR
 • SVS - no 935,00 EUR
 • EVRF - no 962,00 EUR
 • RFO - no 1005,00 EUR


Bioloģiskā līme - no 2537,00 EUR
Stumbra putu skleroterapija (ķīmiskā metode) - no 250,00 EUR
Flebektomija pēc Varaday (klasiskā metode) - vienas operācijas ietvaros tiek operēta tikai viena kāja (skat. cenrādi "1 kāja bez sānu zariem").

Sadarbībā ar Sefinance pakalpojumi pieejami uz nomaksu, spied šeit

Sadarbībā ar Aizdevums.lv pakalpojumi pieejami uz nomaksu, spied šeit.

Sadarbībā ar Klix klīnikas administrācijā iespējams apmaksāt pakalpojumus, noformējot nomaksu. Lai uzzinātu kā tas strādā, skatieties video šeit.

Atsevišķu pakalpojumu cenas lūdzam skatīt šeit:

Cenrādim ir informatīvs raksturs. Cenas var mainīties vairākas reizes gadā. Cenas "Veselības centrs 4" filiālēs un grupas uzņēmumos var atšķirties! Ar katras filiāles, klīnikas un grupas uzņēmuma cenrādi, lūdzu, iepazīstieties atsevišķi!

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

 • K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
 • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
 • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
 • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
 • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
 • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
 • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
 • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
   

Pieteikties konsultācijai