Vēnu ārstēšana

Ārstēšana

Katru gadu jau esošajām, pasaulē atzītām, racionālām vēnu ārstēšanas metodēm pievienojas jaunas - gan ārstnieciskam, gan kosmētiskam nolūkam. 

To, kura no metodēm konkrētā gadījumā ir piemērotākā un saudzējošākā, izlemj speciālists kopā ar pacientu, ņemot vērā saslimšanas formu un finansiālās iespējas.

Baltijas Vēnu klīnikā - viss vienuviet!

Labu ārstēšanas rezultātu ir iespējams sasniegt, tikai kompleksi risinot problēmu, sākot ar precīzu diagnostiku un beidzot ar aktīvu rehabilitāciju. "Baltijas Vēnu klīnika" vēnu slimību ārstēšanā piedāvājam visas racionālās ārstēšanas metodes un to kombinācijas. Klīnikā tiek praktizētas šādas ārstēšanas metodes:

VenaSeal™ Closure System

Vēnu slēgšana ar ciānakrilāta līmi (biolīmi) ir jaunākā un saudzīgākā vēnu endoluminālās ķirurģijas metode. Vēna no iekšpuses tiek slēgta, izmantojot speciālu bioloģisku līmi - VenaSeal™ Closure System, kas pēc tam pārveidojas saistaudos.
 

 

EVLT

Endovenoza lāzerķirurģija (lāzerkoagulācija) - EVLT tiek veikta ar Eufoton LASEmaR 1500 (1470nm) otrās paaudzes diožu lāzeru, Eufoton LASEmaR 2000 (1940nm) trešās paaudzes lāzeru, Biolitec Ceralas (1470nm) otrās paaudzes diožu lāzeru un Dornier Medtech medilas D (1470nm) otrās paaudzes diožu lāzeru.

 

RFO

Endovenoza radiofrekvences (RFO) ķirurģija (obliterācija) - RFO tiek veikta ar VNUS Medical Technologies 6301 Premier radiofrekvences iekārtu. 

EVRF 

Endovenoza radiofrekvences ķirurģija – EVRF tiek veikta ar F Care systems NV iekārtu. 

 

Medikamentozā terapija

Medikamentozo terapiju izmanto gan kā pamata terapijas veidu, gan kopā ar citiem terapijas veidiem.

Skleroterapija 

Tiek veikta putu tehnikā un ultrasonogrāfijas kontrolē. Precizitātes nodrošināšanai (pie mazajiem asinsvadiem) papildus lieto vēnu iluminatoru. Šī palīgiekārta nodrošina paaugstinātu precizitāti un efektivitāti - veicot vēnu skleroterapiju, preparāts tiek ievadīts ar maksimālu precizitāti. 

 

Kompresijas terapija

Vienīgais Latvijā – mērījums ar aparatūru IMAGE 3D precīzai kompresijas zeķu izmēra noteikšanai! Piedāvājam iespēju nedēļas laikā Vācijā izgatavot konkrētam pacientam ražotas zeķes vai izvēlēties jau gatavas kompresijas zeķes, zeķbikses un kompresijas produktu piederumus. 

Miniflebektomija

Vēnu operācija pēc Varadeja metodes (miniflebektomija) notiek ar minimāliem, 1-3 mm ādas griezumiem.

 

SVS

Endovenoza termiskā oklūzija ar tvaika mikroimpulsiem – SVS tiek veikta ar CERMA GEN10.W endovenozo termiskās oklūzijas sistēmu.

Svarīgi!
Metode ir jāpiemēro pacientam, nedrīkst pacientu piemērot metodei!
Pārliecinieties, vai Jūsu izvēlētajā klīnikā ārsta rīcībā patiešām ir visas nepieciešamās ārstēšanas metodes.

 

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

  • K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
  • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
  • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
  • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
  • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
  • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
  • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
  • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
     

Pieteikties konsultācijai