FOTONA Dynamis SP lāzertehnoloģija, kas tagad pieejama arī Latvijā - jaunajā VC4 Capital Clinic Riga, paver iespēju risināt gan veselības, gan estētiskas problēmas. Tai skaitā ar to var likvidēt sīkos asinsvadus gan uz sejas, gan visa ķermeņa. Turklāt šīs tehnoloģijas katra impulsa radītā temperatūra ir droši kontrolējama, tas ļauj izvairīties no blakusparādībām, ko var radīt lieka termiska iedarbība uz audiem.

Rejuvenācijas procedūras laikā āda kļūst ne tikai viendabīgāka un gludāka, bet tā rezultātā, ka no jauna veidojas daudz kolagēna, rodas dermoplastisks efekts ar pozitīvu blakusefektu - nevēlamo sejas sīko asinsvadu likvidāciju. Trīs nedēļas pēc veiktās procedūras parādās pirmās kolagēna šķiedras, bet jau pēc mēneša - efekts ir uzskatāmi redzams. Vislabākā rezultāta sasniegšanai parasti nepieciešamas divas procedūras ar viena mēneša intervālu.

Biorevitalizācijas procedūras laikā, ja ir attiecīgās indikācijas, ar lāzeru ļoti efektīvi var atbrīvoties no sīkajiem asinsvadiem, kas seju padara nepatīkami sārtu, īpaši aukstā gada laikā. No nevēlamajiem sīkajiem asinsvadiem iespējams atbrīvoties arī uz visa ķermeņa, tai skaitā- uz kājām, kur visbiežāk veidojas sīkie vēnu zariņi. Tāpat iespējams likvidēt iedzimtas hemangiomas, angiokeratomas, kas rodas ādas novecošanās rezultātā, no paplašinātām vēnām uz lūpām, kas bojā estētisko izskatu.

Šī FOTONA kombinētā medicīnas lāzertehnoloģijas platforma apvieno divu veidu lāzerus– Er: YAG un Nd: YAG. To iedarbība uz cilvēka audiem ir atšķirīga, bet, tos apvienojot vai citam citu papildinot, iespējams panākt ideālu iedarbību.

Er: YAG (infrasarkans, 2940 nm)

Er: YAG lāzers dermatoloģijā un estētiskajā medicīna tiek dēvēts par „zelta standartu”, to izmanto lāzerķirurģijā un ādas atjaunošanā. Ar to iespējams solīti pa solītim apstrādāt smalko epidermas kārtu.

ND: YAG (infrasarkans, 1064 nm)

Nd: YAG lāzers vishomogēnāk absorbējas cilvēka audos. Tādēļ tas ir ideāli piemērots ķirurģiskām manipulācijām, dezinficēšanai un audu dziļāko slāņu apstrādei. Dermatoloģijā un estētiskajā medicīnā to pielieto pārsvarā manipulācijās, kur nepieciešama selektīva termiskā iedarbība, piemēram, liekā apmatojuma likvidēšana vai asinsvadu veidojumu, paplašinātu kapilāru, dziļo asinsvadu likvidēšana. To var pielietot visiem ādas tipiem.

Turklāt FOTONA Dynamis SP lāzertehnoloģiju var pielietot ne tikai estētiskajā medicīnā un fleboloģijā, bet pateicoties tās daudzfunkcionālajām ārstēšanas iespējām, pielieto dermatoloģijā un ginekoloģijā. Dažas no šī lāzera nodrošinātajām iespējām ir pilnīgs jaunums Latvijā, piemēram, urīna nesaturēšanas novēršanāmaksts atslābuma sindroma un nagu sēnītes ārstēšanā.

Thu, 07/16/2020 - 07:07

DO YOU NEED HELP?

The Baltic Vein Clinic has 5 operating rooms and day care facilities. Consultations are also provided at the following branches of Veselības centrs 4 as well as on trips (see: www.venas.lv) :

 • 115 Kr. Barona Street ("Baltic Vein Clinic" – main building)
 • 50 Skanstes Street ("Dermatology Clinic")
 • 410 Brīvības gatve ("Jugla Clinic")
 • 15A Duntes Street, 3rd, 4th floor ("Capital Clinic Riga")
 • 180 Brīvības Street, 3rd floor ("Department of Diagnostis", "Veselības centrs 4")
 • 1 Grebenščikova Street, Riga ("Diagnostic Centre")
 • 18 Baznīcas Street ("Anti-Aging Institute")
 • 10A Ģimnāzijas Street,2 а, Daugavpils (Private Clinic "Ģimenes veselība")
 • 39A Talsu Street, Ventspils ("Pārventa Outpatient Facility")
 • 10 Pededzes Street , Mārupe (Mārupe Doctorate)
   

Apply for a consultation