FOTONA Dynamis SP lāzertehnoloģija, kas tagad pieejama arī Latvijā - jaunajā VC4 Capital Clinic Riga, paver iespēju risināt gan veselības, gan estētiskas problēmas. Tai skaitā ar to var likvidēt sīkos asinsvadus gan uz sejas, gan visa ķermeņa. Turklāt šīs tehnoloģijas katra impulsa radītā temperatūra ir droši kontrolējama, tas ļauj izvairīties no blakusparādībām, ko var radīt lieka termiska iedarbība uz audiem.

Rejuvenācijas procedūras laikā āda kļūst ne tikai viendabīgāka un gludāka, bet tā rezultātā, ka no jauna veidojas daudz kolagēna, rodas dermoplastisks efekts ar pozitīvu blakusefektu - nevēlamo sejas sīko asinsvadu likvidāciju. Trīs nedēļas pēc veiktās procedūras parādās pirmās kolagēna šķiedras, bet jau pēc mēneša - efekts ir uzskatāmi redzams. Vislabākā rezultāta sasniegšanai parasti nepieciešamas divas procedūras ar viena mēneša intervālu.

Biorevitalizācijas procedūras laikā, ja ir attiecīgās indikācijas, ar lāzeru ļoti efektīvi var atbrīvoties no sīkajiem asinsvadiem, kas seju padara nepatīkami sārtu, īpaši aukstā gada laikā. No nevēlamajiem sīkajiem asinsvadiem iespējams atbrīvoties arī uz visa ķermeņa, tai skaitā- uz kājām, kur visbiežāk veidojas sīkie vēnu zariņi. Tāpat iespējams likvidēt iedzimtas hemangiomas, angiokeratomas, kas rodas ādas novecošanās rezultātā, no paplašinātām vēnām uz lūpām, kas bojā estētisko izskatu.

Šī FOTONA kombinētā medicīnas lāzertehnoloģijas platforma apvieno divu veidu lāzerus– Er: YAG un Nd: YAG. To iedarbība uz cilvēka audiem ir atšķirīga, bet, tos apvienojot vai citam citu papildinot, iespējams panākt ideālu iedarbību.

Er: YAG (infrasarkans, 2940 nm)

Er: YAG lāzers dermatoloģijā un estētiskajā medicīna tiek dēvēts par „zelta standartu”, to izmanto lāzerķirurģijā un ādas atjaunošanā. Ar to iespējams solīti pa solītim apstrādāt smalko epidermas kārtu.

ND: YAG (infrasarkans, 1064 nm)

Nd: YAG lāzers vishomogēnāk absorbējas cilvēka audos. Tādēļ tas ir ideāli piemērots ķirurģiskām manipulācijām, dezinficēšanai un audu dziļāko slāņu apstrādei. Dermatoloģijā un estētiskajā medicīnā to pielieto pārsvarā manipulācijās, kur nepieciešama selektīva termiskā iedarbība, piemēram, liekā apmatojuma likvidēšana vai asinsvadu veidojumu, paplašinātu kapilāru, dziļo asinsvadu likvidēšana. To var pielietot visiem ādas tipiem.

Turklāt FOTONA Dynamis SP lāzertehnoloģiju var pielietot ne tikai estētiskajā medicīnā un fleboloģijā, bet pateicoties tās daudzfunkcionālajām ārstēšanas iespējām, pielieto dermatoloģijā un ginekoloģijā. Dažas no šī lāzera nodrošinātajām iespējām ir pilnīgs jaunums Latvijā, piemēram, urīna nesaturēšanas novēršanāmaksts atslābuma sindroma un nagu sēnītes ārstēšanā.

чт, 07/16/2020 - 07:07

НЕОБХОДИМА ПОМОЩЬ?

В распоряжении «Балтийская клиника вен» 5 операционных залов и дневные стационары.  Мы консультируем пациентов и в других филиалах «Veselības centrs 4» а также в поездках (см .:www.venas.lv) :

 • улица Кр. Барона, 115 (Балтийская клиника вен – главное здание)
 • улица Сканстес, 50 (Клиника дерматологии)
 • Бривибас гатве, 410 (Клиника Юглас)
 • улица Дунтес, 15А, 3-й, 4-й этаж (Capital Clinic Riga)
 • улица Бривибас ,180, 3-й этаж (Отделение диагностики «VC4»)
 • улица Гребенщикова, 1 (Диагностический центр)
 • улица Базницас, 18 (Anti-Aging Institute)
 • улица Гимназияс, 10A-2а, Даугавпилс (Частная клиника «Ģimenes veselība»)
 • улица Талсу, 39А, Вентспилс (Поликлиника Парвентас)
 • yлица Педедзес 10, Марупе (Докторантура Марупе)
   

Записаться на консультацию