Zane Rēvalde, vairāku "Veselības centrs 4" filiāļu vadītāja

Zane Rēvalde ''Porsche'' kustības SHIFT dalībniece: ''Izcilu Latvijas sieviešu portreti un iedvesmas vārdi''

''Porsche'' aizsācis jaunu globālu kustību SHIFT, pirmos tās soļus sperot arī Latvijā, proti, ziedojot biedrības ''Riga TechGirls'' mācību programmai 5000 eiro un atklājot fotoizstādi ''Izcilu Latvijas sieviešu portreti un iedvesmas vārdi'', kuru vidū ir arī Zane Rēvalde, vairāku ''Veselības centrs 4''  filiāļu vadītāja.


''Porsche SHIFT'' mērķis visā pasaulē ir veidot sieviešu līderu kopienu, lai sekmētu un virzītu pārmaiņas sabiedrībā - veicinātu līdztiesību, iekļaušanu, izceltu sieviešu talantus, veiksmes un pieredzes stāstus, iedrošinātu un motivētu.


''Porsche'' ražo vienas no labākām sporta automašīnām jau 70 gadus, un tas nebūtu iespējams bez mūsu vērtībām - ilgtspējas, tehnoloģijām un inovācijām, kā arī vienlīdzīgām iespējām visiem darbiniekiem. Vienlaikus, kā uzņēmums, ''Porsche'' ir tiecies palielināt sieviešu kolēģu skaitu ikvienā līmenī - mūsdienās sievietes strādā tādos amatos, kur tas kādreiz droši vien šķita neiespējami. Tāpēc tagad ''Porsche'' ir aizsācis šādu publisku un globālu iniciatīvu SHIFT, ko katra valsts īsteno atbilstoši tās aktualitātei,'' skaidro ''Porsche centrs Rīga'' vadītājs Ivars Norvelis.


''Porsche SHIFT'' kustības veidošanu Latvijā uzsāka sadarbībā ar žurnālu ''Pastaiga'', izveidojot savu īpašo Latvijas ietekmīgāko, radošāko, izcilāko sieviešu topu, izvēloties 21 dāmu, kas ne tikai iedvesmo ar saviem sasniegumiem, darbiem un personību, bet arī iemieso ''Porsche'' un kustības SHIFT vērtības.
''Mūsu mērķis bija radīt foto un iedvesmas vārdu izstādi ar spēcīgām, talantīgām savas jomas profesionālēm, inteliģentām Latvijas sievietēm, un vienlaikus arī vēlējāmies ieguldīt izglītībā. Tāpēc aicinājām dāmas piedalīties īpašā fotosesijā un dalīties savā pieredzē, kas varētu motivēt un iedrošināt arī citas Latvijas sievietes, kuras, iespējams, meklē jaunu ceļu savā dzīvē,'' teica Norvelis.
Tā tapa digitālā fotoizstāde ''Izcili Latvijas sieviešu portreti un iedvesmas vārdi'', ko svinīgā pasākumā ar dāmu godināšanu 25. novembrī atklāja ''Porsche centrs Rīga''.


''Mēs aicinājām ikvienu dāmu, kura bija iekļauta ''Porsche'' un ''Pastaigas'' īpašajā topā, piedalīties šajā fotosesijā, solot, ka par katru, kura piekritīs, mēs ziedosim ''Riga TechGirls'' biedrībai,'' skaidroja Norvelis.
Kopā atsaucās 14 dāmas, kas palīdzēja ''Porsche centram Rīga'' nodrošināt vairāk nekā 200 citām sievietēm bezmaksas apmācības izglītības programmā ''Iepazīsti tehnoloģijas''.


Turpmāk SHIFT kustības attīstība turpināsies arī citos veidos, sevišķi sociālo mediju kanālos ''LinkedIn'' un ''Facebook'' un citur, lai fotoizstāde un iedvesmojošie sieviešu stāsti būtu pieejami arī plašākām auditorijām.


''Riga TechGirls'' ir nevalstiska organizācija, kuras mērķis ir izglītot un iedvesmot vairāk meiteņu un sieviešu iesaistīties un darboties informācijas tehnoloģiju nozarē. Kopā ar partneriem tā regulāri organizē bezmaksas mācības, mentoru programmas, diskusijas u.c. 2020. gadā dažādos ''Riga TechGirls'' projektos iesaistījušās vairāk nekā 5000 sievietes.

Papildu informācija:
Jūlija Ločmele
Mārketinga vadītāja
SIA ''Baltijas sporta auto''
Phone: (+371) 20 364 118
E-mail: julija.locmele@porsche.lv
https://www.porsche.lv

29. Novembris, 2021.

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

  • K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
  • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
  • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
  • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
  • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
  • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
  • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
  • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
     

Pieteikties konsultācijai