2017. gada oktobrī “Veselības centrs 4” izveidoja Diagnostikas dienestu, kas nodrošina funkcionālo un radioloģisko diagnostiku. Diagnostikas dienests ir izgājis kvalitātes vadības sistēmas sertifikācijas auditu atbilstoši jaunā standarta ISO 9001:2015 prasībām. Iegūtais sertifikāts ir nozīmīgs apliecinājums, kas garantē pasaules līmeņa pakalpojumu kvalitāti un servisu, kā arī sakārtotu procesu vadības sistēmu. 

Sertifikāta iegūšana ir nozīmīgs notikums gan mūsu klientiem, gan esošajiem un potenciālajiem darbiniekiem, kā arī sadarbības partneriem.

Kaspars Stepanovs un Māris Rēvalds ar Veselības centrs 4 ISO sertifikātiem

Kvalitātes vadības sistēmas resertifikācijas auditu atbilstoši jaunā standarta ISO 9001:2015 prasībām izgājušas arī “Veselības centrs 4” filiāles- “Baltijas Vēnu klīnika”, “Dermatoloģijas un ķirurģijas klīnika”, skaistuma klīnika “4.Dimensija”, kā arī “Juglas klīnika”.

Kā norāda “Veselības centrs 4” valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds, viņš ir patiesi lepns par piekto ISO 9001:2015 kvalitātes sertifikātu, jo tikai dažām iestādēm Latvijā, kas nodrošina medicīnas pakalpojumus, šāds sertifikāts ir piešķirts. “ISO sertifikāts nodrošina nepārtrauktu kvalitātes kontroli, kas mums kā uzņēmumam uzliek augstu kvalitātes latiņu, jo regulāri jāseko līdzi, vai mūsu sniegtie pakalpojumi ir atbilstoši tam līmenim, ko esam apņēmušies nodrošināt. Augsti standarti, gan pakalpojumu, gan klientu servisa nodrošināšanā, kā arī medicīnas tehnoloģiju uzturēšanā vienmēr ir bijusi “Veselības centrs 4” prioritāte,” atzīst M.Rēvalds.

 

Veselības centrs 4 grupas ISO sertifikāti

SIA “Veselības centrs 4” ir viena no Latvijā lielākajām privātajām medicīnas kompānijām daudzprofilu ambulatorās medicīnas iestāžu grupā un, iespējams, atpazīstamākais medicīnas centrs ar tehnoloģiski modernāko aprīkojumu kopumā.

“Veselības centrs 4” ieguvis 1. vietu gan 2017. gada, gan 2016. gada “Uzņēmumu Reputācijas Tops” sadaļā "Sabiedriskie, sociālie un individuālie pakalpojumi", savukārt 2015. un 2013. gadā “Veselības centrs 4” ieguvis Latvijas ārstniecības iestāžu Kvalitātes balvu.

16. Jūlijs, 2020.

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

  • K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
  • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
  • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
  • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
  • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
  • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
  • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
  • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
     

Pieteikties konsultācijai