Veselības centra 4 Baltijas Vēnu klīnika (BVK) ieņem vadošu vietu kāju vēnu saslimšanas diagnostikas un ārstēšanas jomā. Klīnika ir pati lielākā, modernākā un pieredzes bagātākā medicīnas iestāde Baltijā, kur tiek izmantotas visas mūsdienīgākās un jaunākās tehnoloģijas vēnu ārstēšanā. Par to pārliecinājās arī ukraiņu kolēģi Vitālijs Prasols *, Inna Puļajeva **un Jevgenijs Čerkašeņinovs ***no Harkovas, kas pastāvošās apmācības programmas ietvaros papildināja savas zināšanas vēnu ķirurģijas jomā Veselības centrā 4 (VC4)

VC4 Juglas klīnikāārsti piedalījās flebologa, asinsvadu ķirurga Vladislava Semeņuka pacientu ambulatorajā pieņemšanā un apguva praktisko pieredzi vēnu dupleksogrāfijas veikšanā. Savukārt VC4 Baltijas Vēnu klīnikā kopā ar VC4 Ķirurģijas nodaļas vadītāju Pēteri Gerkiveica endovenozo lāzera operāciju.

VC4 Dermatoloģijas klīnikā vadošais BVK speciālists, asinsvadu ķirurgs, flebologs Ints Ūdris veica vairākas vēnu paraugoperācijas, pielietojot bioloģisko līmi un termisko tvaika oklūzijas mikroimpulsu (SVS) metodi. Tā kā minētās metodikas vēl nav pieejamas Ukrainā, ārzemju viesi augstu novērtēja katras metodes priekšrocības.

Asinsvadu ķirurgsVitālijs Prasols atzina, ka stažēšanās laikā BVK ir apguvis varikozo vēnu un citu vēnu patoloģiju ultraskaņas diagnostiku, kā arī iepazinies ar visām iespējamām varikozo slimību ārstēšanas metodēm. „Tik plašu metodiku un tehnoloģiju klāstu es neesmu redzējis nekur pasaulē, izņemot šo klīniku. Tāpat vēlos atzīmēt, ka šeit ir ļoti viesmīlīgs personāls un ārsti. Izsaku milzīgu pateicību Veselības centra 4 vadībai, kas sniedz mums šādu unikālu iespēju iziet apmācības uz BVK bāzes”- tā V. Prasols.

Arī asinsvadu ķirurģe Inna Puļajeva pastāstīja, kapiecu pavadīto dienu laikā Rīgā, Veselības centra 4 klīnikās, pārliecinājusies par augsto medicīnisko līmeni un ārstu zināšanām apmācību veikšanai. „Ukrainas pacientiem, kuri meklē ārzemju klīnikas varikozo slimību ārstēšanai un dodas uz Vāciju vai Izraēlu, noteikti ieteikšu izvēlēties Baltijas Vēnu klīniku, kur bez šaubām viņi saņems augstu un kvalitatīvu ārstēšanu,” atzina I. Puļajeva.

* Ukrainas profesora V. T. Zaiceva vārdā nosauktās MZA Akūtu locītavu slimību un Vispārējās un neatliekamās ķirurģijas institūta vadošais ķirurgs, nodaļas vadītājs.

** Ukrainas profesora V. T. Zaiceva vārdā nosauktās MZA Akūtu locītavu slimību un Vispārējās un neatliekamās ķirurģijas institūta zinātniskais darbinieks, praktizējošais un operējošais ārsts- flebologs.

*** 1.Apgabala klīniskās slimnīcas, Artēriju un vēnu pataloģijas nodaļas sirds-asinsvadu ķirurgs, Oksford Medical - Harkova asinsvadu ķirurgs.

16. Jūlijs, 2020.

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

  • Kr. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
  • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
  • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
  • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
  • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
  • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
  • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
  • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
     

Pieteikties konsultācijai