Mūsdienu medicīna nav iedomājama bez teicamām diagnostikas iekārtām pēc iespējas precīzākas un savlaicīgākas diagnozes noteikšanai, tādēļ “Veselības centrs 4”, sekojot līdzi medicīnas tehnoloģiju attīstībai, nemitīgi investē līdzekļus jaunāko un informatīvāko iekārtu iegādei. VC4 Dermatoloģijas klīnikā vēnu izmeklējumi tagad tiek veikti ar jauno ESAOTE MyLab™Six ultrasonogrāfu.

 

ESAOTE ir pasaules līderis - viens no starptautiski atzītākajiem diagnostisko iekārtu ražotājiem. Tā piedāvātās medicīnas tehnoloģijas ir novatoriskas un nodrošina iespēju veikt kvalitatīvus izmeklējumus ar augstu diagnostiskās uzticamības koeficentu. MyLab™Six ultraskaņas iekārta ir aprīkota ar jaunākajām asinsvadu izmeklēšanas programmām, kas ļauj speciālistiem veikt kvalitatīvus asinsvadu izmeklējumus. Speciālistu ērtībai iekārtas programmu vadība iespējama, izmantojot skārienjūtīgu ekrānu. Ultrasonogrāfa dizains ir veidots ergonomiski, lai izmeklējumu veikšana būtu ērti gan ārstam, gan pacientam. MyLab™Six ultrasonogrāfa darbības laikā ir īpaši zems fona trokšņu līmenis, kas izmeklējuma laikā ļauj komfortabli justies gan ārstam, gan pacientam.Iekārtai ir uzlabota ultraskaņas attēlu apstrādes programma, bet paša attēla augsto izšķirtspēju nodrošina netradicionālais 19 collu LCD platekrāns. MyLab ™ Six kalpo par vienu no "zaļo" produktu risinājumu paraugiem.

16. Jūlijs, 2020.

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

  • K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
  • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
  • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
  • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
  • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
  • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
  • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
  • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
     

Pieteikties konsultācijai