Šī gada 5. un 6. oktobrī Rostokā, Vācijā, norisinās pirmais Ziemeļeiropas Endovenozais forums (Northern European Endovenous Forum).

Tā izveides iniciatori un organizatori ir ķirurgs, flebologs, asinsvadu ķirurgs, SIA "Veselības centrs 4" filiāles "Baltijas Vēnu klīnika" vadošais speciālists Ints Ūdris kopā ar kolēģiem Dr. Ulfu Torstenu Cīravu no Berlīnes un Dr. Karlu Henriku Šelpu no Malmes.

Forumā pulcējas Eiropas vadošie nozares profesionāļi, kuri dalīsies pieredzē un jaunākajos sasniegumos kāju vēnu ārstniecībā.

Dr. Ints Ūdris kolēģus iepazīstināja ar sava darba rezultātiem, pielietojot  vēnu slēgšanu ar “VenaSeal™ Closure System” tehnoloģiju. Jāpiebilst, ka Dr. Ints Ūdris ir saņēmis firmas “Sepheon” balvu par veiktajām operācijām, izmantojot šo inovatīvo biolīmes tehnoloģiju, sasniedzot izcilus rezultātus. Šobrīd Dr. Ūdris aprobē metodi, kas miniflebektomijas vietā ļauj daudz saudzējošāk likvidēt vēnu sānu zarus, slēdzot tos ar īpaši tievu lāzervadu. Tuvākajā laikā to ir paredzēts pielietot daudz plašāk.

Forumā filiāli “Baltijas Vēnu klīnika” pārstāvēja arī tās vadītāja Zane Rēvalde. Viņa tika aicināta prezentēt veiksmīgo vēnu ārstēšanas klīnikas vadības modeli, ņemot vērā, ka “Baltijas Vēnu klīnika” ir atpazīstama ne tikai Latvijā un Baltijā, bet arī citviet Eiropā. Klīnikas vadītāja dalījās arī pieredzē par “Baltijas Vēnu klīnika” mārketinga stratēģiju un atraktīviem risinājumiem komunikācijā ar pacientiem salīdzinājumā ar citām līdzīga profila klīnikām Latvijā.

Lepojamies ar mūsu klīnikas un Dr. Ūdra starptautisko reputāciju un autoritāti!

Otrais Ziemeļeiropas Endovenozais forums norisināsies Rīgā.

16. Jūlijs, 2020.

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

  • K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
  • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
  • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
  • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
  • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
  • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
  • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
  • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
     

Pieteikties konsultācijai