SIA „Veselības centrs 4” un „Baltijas Vēnu klīnikas” flebologam Intam Ūdrim tika pasniegta firmas “Sapheon” balva par veiktajām 100 vēnu operācijām, izmantojot inovatīvo biolīmes tehnoloģiju.

Ints Ūdris

“Baltijas Vēnu klīnikas” flebologs Ints Ūdris, ņemot vērā viņa profesionālo pieredzi, kā viens no pirmajiem pasaulē tika uzaicināts uz apmācībām darbam ar jauno biolīmes tehnoloģiju, tāpēc Latvijā ieradās šīs inovatīvās tehnoloģijas izgudrotāju organizācijas pārstāvji no ASV un Vācijas, lai personiski izteiktu atzinību un apbalvotu Dr. Intu Ūdri par jau šobrīd veiktajām 135 vēnu operācijām, izmantojot biolīmes tehnoloģiju.

„Patiesībā šis brauciens ir ļoti īpašs mums pašiem - mēs esam šeit, lai godinātu un izteiktu atzinību Dr. Ūdrim, kurš ir bijis viens no vadošajiem “Venaseal” produkta lietotājiem visā pasaulē. Viņš šajā jomā ir ceturtais vispieredzējušākais speciālists pasaulē, un tādēļ šis ir nozīmīgs brīdis - būt šeit un izteikt savu pateicību par viņa ieguldītajām pūlēm un darbu kā “Venaseal” sistēmas lietotājam un praktizētājam,” atklāj Garijs Makkords (Gary McCord), "SAPHEON Incorporation"* viceprezidents, Biznesa attīstības vadītājs.

„Baltijas Vēnu klīnika” ir ceturtā klīnika pasaulē, kas ir sasniegusi šādu pacientu, skaita daudzumu, turklāt šis pacientu skaits - ne tikai vietējo, bet arī ārvalstu - turpina pieaugt. Tas zināmā mērā ir saistīts ne tikai ar to, ka „Baltijas Vēnu klīnikai” ir vairāk, kā 15 gadu pieredze vēnu ārstniecības jomā un 12 gadu pieredze, pielietojot tieši endovenozās tehnoloģijas (lāzerķirurģijas, radiofrekvences, tvaika mikroimpulsu un vēnu slēgšanas ar bioloģisku līmi) metodes, bet arī ar to, ka šī ir vienīgā klīnika Austrumeiropā, kurā ir pieejamas visas endovenozās vēnu ārstēšanas metodes vienkopus. Tieši šī iemesla dēļ daudzi pacienti no Ziemeļamerikas, Eiropas un Āzijas valstīm ierodas „Baltijas Vēnu klīnikā” un veido apmēram 10% no operēto pacientu plūsmas.

Šobrīd ir 3 medicīnas centri, kuri jau ir saņēmuši šo balvu, un tie visi atrodas Vācijā. Citām klīnikām vēl nav izdevies sasniegt “Veselības centrs 4” un Dr. Ūdra līmeni, līdz ar to šis ir ceturtais centrs, kurš saņem šo apbalvojumu. Tādējādi Rīga un Baltijas reģions ir otrā lielākā jaunās tehnoloģijas attīstības vieta. „Es nevaru iedomāties citu līdzvērtīgu medicīnas centru, kas varētu sacensties ar šo augstās klases un tehnoloģiju centru, ko redzu šeit šodien”, saka Dīters Bīlangs (Dieter Bielang), “Sapheon” pārdošanas direktors Eiropā.

Šī tehnoloģija vēl nav pieejama plašai sabiedrībai un vispārējās veselības aprūpes sistēmai, jo ražotāji sākotnēji sadarbojas ar ļoti augstas klases klīnikām, tieši tādēļ tika uzsākta sadarbība ar Dr. Ūdri un citiem „Veselības centrs 4” ārstiem, kuri ar lielu vēlmi un zināšanām bija gatavi apgūt visjaunākās tehnoloģijas. „Tam apliecinājums ir arī tas, ko redzu šeit, jaunajā „Veselības centrs 4” meitas uzņēmumā „Capital Clinic Riga.” Tas ir patiesi skaisti un izcili - šī klīnika ir īsts mākslas darbs ar modernāko tehnoloģiju apkopojumu. Klīnikas esošais aprīkojums ir izcils un atbilstošs augstākajiem standartiem vēnu ārstēšanā, kāds reti kur pasaulē ir pieejams. Sadarbība ar „Baltijas Vēnu klīniku”, kas ir viens no trijiem Eiropas mācību centriem un viens no pieciem mācību centriem pasaulē, turpina attīstīties, un mēs esam lepni par tik lielisku sadarbības partneri!” Neslēpj Garijs Makkords (Gary McCord), "SAPHEON Incorporation" viceprezidents, Biznesa attīstības vadītājs.

Biolīmes metode nodrošina ļoti augstu drošību un komforta līmeni operācijas laikā un pēcoperācijas periodā. Tehniski operācija notiek līdzīgi kā citas endovenozās operācijas, tikai tās laikā nav jāpielieto anestēzija un nav vajadzīgas papildu injekcijas. Tā ir pilnīgi nesāpīga, jo operācijas laikā nav termiska iedarbība uz vēnu, apkārtējiem audiem un nerviem, kā tas ir, izmatojot lāzera, radiofrekvences un tvaika metodi. Šī iemesla dēļ pēc operācijas nav asins izplūdumi un nepastāv iespēja, ka tiks traumēti ādas jušanas nervi un ādas zona kļūs nejutīga, kas samērā bieži novērojams pacientiem pēc vēnu lāzeroperācijām apakšstilbā – potītes rajonā. Šo operāciju droši var veikt pacienti ar zemu sāpju slieksni, kuriem termiskās vēnu operēšanas metodes – radiofrekvences vai lāzeroperācijas var radīt diskomfortu un sāpju sajūtu; kā arī vecāka gada gājuma cilvēki, sirds slimnieki un tie, kuriem blakus slimību dēļ ir ierobežota citu metožu lietošana. Pēc biolīmes pielietošanas nav jānēsā kompresijas zeķes, kas ir pozitīvs aspekts vasaras sezonā, gados vecākiem, korpulentiem cilvēkiem un tiem, kas sirgst ar locītavu reimatismu un, kuriem to uzvilkšana varētu sagādāt grūtības. Bez tam biolīmes izmantošanai nav sezonāls raksturs.

*Medicīnas iekārtu uzņēmums “SAPHEON Incorporation” piedāvā jaunas vadlīnijas un attīsta novatoriskas tehnoloģijas, kas būtiski uzlabo asinsvadu un vēnu slimību ārstēšanu.

16. Jūlijs, 2020.

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

  • K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
  • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
  • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
  • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
  • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
  • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
  • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
  • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
     

Pieteikties konsultācijai