Asinsvadu ķirurgs, flebologs un Baltijas Vēnu klīnikas vadošais speciālists Ints Ūdris no 19. līdz 20. maijam piedalījās internacionālā seminārā- mācībās, kas noritēja Lielbritānijā, Londonas piepilsētas Gilfordas klīnikā “The Whiteley Clinic”. Pieredzes bagātā klīnika ir viena no vadošajām ārstniecības iestādēm Lielbritānijā, kas ir specializējusies varikozu vēnu ārstēšanā, piedāvājot modernākās un saudzējošākās vēnu ārstēšanas metodes.

Uz mācībām bija ieradušies vadošie vēnu speciālisti no visas pasaules, lai dzirdētu Lielbritānijas pieredzes bagāto ārstu-  profesoru Marka Vaitlija (Mark Whiteley) un Džūdijas Holdstokas (Judy Holdstock) uzstāšanos, jo tieši viņi uzsāka veikt lāzeroperācijas endovenozu vēnu ārstēšanā. Lai dalītos pieredzē par jaunākajiem pētījumiem un tehnoloģijām endovenozu vēnu ārstēšanā, profesors Marks Vaitlijs (Mark Whiteley) ar savu komandu regulāri organizē šādas starptautiskas lekcijas jomas profesionāļiem, kursos ietverot gan teorētiskās, gan praktiskās apmācības.

Šoreiz kursi bija organizēti, lai flebologus iepazīstinātu un apmācītu strādāt ar AngioDynamics' lāzeri VenaCure EVLT. Klīnika “The Whiteley Clinic” jau kopš 2012. gada ir internacionālais apmācību centrs, kur speciālisti iegūst tiesības strādāt ar AngioDynamics lāzeri VenaCure EVLT.

Pirmajā apmācību dienā Džūdija Holdstoka (Judy Holdstock) vadīja lekciju par vēnu slimību diagnostiku, izmantojot Duplex US metodi, savukārt profesors Marks Vaitlijs (Mark Whiteley) klātesošajiem prezentēja jaunāko klīnikas pētījumu, kurš analizē kā lāzertehnoloģijas, vēnu skleroterapijas un citu terapiju mijiedarbības rezultātā var sasniegt labākus rezultātus. 

Otrajā apmācību dienā notika praktiskās operācijas, kuras tika arī translētas no operāciju zāles uz lielā projektora auditorijā, lai visi speciālisti varētu sekot līdzi procesam, un tiešsaitē uzdot savus jautājumus ārstam.

Mācību laikā arī dakteris Ints Ūdris dalījās ar savu profesionālo pieredzi Latvijā, klātesošos uzrunājot ar lekciju par zemādas vēnu ārstēšanu ar VenaSeal™ "bioloģiskās līmes" metodi. Klātesošie kolēģi no visas pasaules bija pārsteigti par to, cik daudz metodes vēnu ārstēšanā tiek pielietotas Latvijā, savukārt ārsts no Zviedrijas jau tuvākajā laikā plāno braukt uz Baltijas Vēnu klīniku, lai mācītos un iegūtu tiesības strādāt ar  ar VenaSeal™ "bioloģiskās līmes" metodi. Arī firmas AngioDynamics oficiālie pārstāvji ir izteikuši vēlmi apmeklēt Baltijas Vēnu klīniku, savukārt dakteris Ints Ūdris jau ir ielūgts piedalīties nākamajā gadā Lietuvā notiekošajā fleboloģijas kongresā.

No Lielbritānijas dakteris Ints Ūdris   pārvedis ne tikai tiesības strādāt ar AngioDynamics' lāzeri VenaCure EVLT, bet arī papildinājis zināšanas par jaunāko pētījumu rezultātiem un ieguvis lieliskas idejas, ko nākotnē plāno ieviest arī Baltijas Vēnu klīnikā. 

16. Jūlijs, 2020.

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

  • K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
  • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
  • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
  • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
  • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
  • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
  • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
  • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
     

Pieteikties konsultācijai