Veselības centra 4 Premium klases ultrasonogrāfijas iekārtām, kas ietver jaunākos tehnoloģiskos risinājumus, pievienojusies vēl viena BK Ultrasound bk3000 USG iekārta. Tās lielākā priekšrocība ir ātrums un uzlabotās doplerogrāfijas iespējas. Ar šo ultrasonogrāfijas iekārtu var veikt jebkuru diagnostisku un invazīvu vairogdziedzera, krūts dziedzeru, prostatas dziedzera un vēdera dobuma orgānu punkcijas ar sekojošu citoloģisku un histoloģisku iegūtā materiāla morfoloģisku izmeklēšanu.

Šī iekārta vizuāli ir pievilcīgāka, mūsdienīga, kā arī ļoti ergonomiska- neliela izmēra, bet ar vertikālu augstas izšķirtspējas monitoru un lielu displeju. Tā ir aprīkota ar kvalitatīviem detektoriem ērtai izmeklējumu veikšanai. Piemēram, ir speciāla 3 plakņu endokavitālā zonde transrektāliem izmeklējumiem.

Iekārtai ir režīms, kurā labāk var redzēt punkcijas adatu, kas nodrošina precīzāku paraugu paņemšanu. BK Ultrasound bk3000 iekārtai visi mazie detektori ir sterilizējami līdz ar to īpaši piemēroti invazīvu procedūru veikšanai.

Iekārta ir aprīkota ar SSD (cieto) disku, tā ieslēdzas acumirklī, tai ir jaunākās paaudzes procesori un videokartes. Programma attēlu apstrādā daudz ātrāk, tas ir diagnostiski uzskatāmāks un precīzāks, kas nozīmē mazāk atkārtotus izmeklējumus. Atšķirīgais monitora vertikālais novietojums samazina iekārtas apjomu, kas ļauj iekārtu ērtāk pārvietot invazīvos kabinetos. Uz tehnoloģiskā progresa rēķina izmeklējuma ilgums ir kļuvis īsāks, līdz ar to kvalitatīvus izmeklējumus iespējams veikt lielākam pacientu skaitam. Pacienta dati tiek elektroniski arhivēti. 

16. Jūlijs, 2020.

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

  • K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
  • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
  • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
  • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
  • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
  • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
  • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
  • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
     

Pieteikties konsultācijai