No 16. līdz 18. augustam Rīgā norisināsies ''2. Ziemeļeiropas Endovenozais Forums'' (NEEF). Neatkarīgo forumu organizē ''Veselības centrs 4'' filiāle ''Baltijas Vēnu klīnika'' sadarbībā ar Latvijas Ārstu biedrību, Latvijas Fleboloģijas biedrību un Latvijas Asinsvadu ķirurgu biedrību.

Foruma ietvaros dalībnieki gan teorētiski, gan praktiski dalīsies pieredzē un iepazīsies ar jaunākajām venozo operāciju metodēm, ārstniecības taktikām un to kombinācijām.

NEEF meistarklases un lekcijas vadīs starptautiski atzīti endovenozās ķirurģijas speciālisti no Latvijas, ASV, Dānijas, Francijas, Igaunijas, Krievijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Norvēģijas, Polijas, Turcijas, Ukrainas, Vācijas un Zviedrijas. Foruma zinātnisko komiteju pārstāv Dr. Ints Ūdris (Latvija), Dr. Ulf Thorsten Zierau (Vācija) un Dr. Carl Henrik Schelp (Norvēģija).

Par NEEF norises vietu izvēlēta viesnīca ''Pullman Hotel Riga'', kur foruma pirmajā darba dienā, 17. augustā, norisināsies nozares profesionāļu lekcijas un ziņojumi par jaunākajiem atklājumiem un procesiem nozarē. Foruma laikā izskanēs ne tikai ziņojumi par Baltijas Vēnu klīnikā jau pieejamajām metodēm: lāzerķirurģija ar 3. paaudzes lāzeru, radiofrekvences metode, tvaika metode, biolīme, bet arī tiks prezentēta Dr. Inta Ūdra izstrādātā unikālā Total EVLA metode, kā arī izskanēs ziņojumi par jauno mikroviļņu un HIFU metožu pirmajiem rezultātiem.

18. augusts tiks veltīts praktiskām meistarklasēm – paraugoperācijām ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Dermatoloģijas klīnika'', kuru laikā pasaules līmeņa eksperti dalīsies ar savām praktiskajām zināšanām, pielietojot jaunākās metodes vēnu ārstēšanā, diskutējot par piemērotāko metožu un to kombināciju izvēli.

Endovenozā ķirurģija, līdzīgi kā citas medicīnas nozares, strauji attīstās, kā prioritāti nosakot pārdomātu ārstniecības pasākumu izvēli un pielāgošanu katram pacientam, atbilstoši viņa asinsvadu stāvoklim un viņa anatomiskajām īpatnībām.

Pasākumam ir piešķirts ļoti augsts novērtējums: foruma dalībniekiem tiks piešķirti 13 starptautiskie kredītpunkti (EACMME), kā arī 18.5 kredītpunkti no Latvijas Ārstu biedrības.

Ar pieredzi NEEF dalīsies:
Prof. Mark Whiteley ,
Prof. Thomas Proebstle,
Dr. Carl Henrik Schelp,
Dr. Ints Ūdris,
Dr. Ulf Thorsen Zierau,
Dr. Alexey Pankov,
Dr. Alfred Arvesen,
Dr. Aleksandra Kušpelo,
Dr. A. Baris Durukan,
Christian Lurzler,
Darren Wade,
Dr. David Beckett,
Dr. Dmitry Dankov,
Dr. Evgeny Ilyukhin,
Dr. Evgeny Shaydakov,
Dr. Linas Velicka,
Dr. Mārcis Gediņš,
Dr. Michal Molski,
Dr. Orest Shymechko
Dr. Patrīcija Ivanova,
Dr. Priit Poder,
Philippe Rochon.

Papildinformācija>>>

16. Jūlijs, 2020.

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

  • K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
  • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
  • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
  • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
  • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
  • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
  • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
  • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
     

Pieteikties konsultācijai