SONOVEIN ehoterapijas iekārta Baltijas Vēnu klīnikā

Ehoterapija ar Sonovein tehnoloģiju - unikāla vēnu operācija

2022. gada vasarā ''Baltijas Vēnu klīnika'' speciālisti veica Baltijas valstīs unikālas neinvazīvas vēnu operācijas, izmantojot jaunu metodi – ehoterapiju ar SONOVEIN tehnoloģiju (''Theraclion'', Francija).

Operācijas norisinājās praktisko apmācību laikā. SONOVEIN tehnoloģiju apguva ''Baltijas Vēnu klīnika'' speciālisti dr. Ints Ūdris, dr. Anastasija Vaļuka, dr. Žoržs Žabūrs, dr. Mārcis Gediņš un dr. Ivars Prudāns. Mācību procesu vadīja ''Veins bei Theraclion'' galvenais ārsts un viceprezidents dr. Mihaels Nuta (Michael Nuta). Pacientiem SONOVEIN paraugoperācijas tika veiktas bez maksas.

Vaicāts par mācību norisi, dr. Mihaels Nuta neslēpa gandarījumu par notiekošo: ''''Baltijas Vēnu klīnika'' ir viena no retajām klīnikām, kura piedāvā visas atzītās vēnu ārstniecības iespējas. Šo praktisko apmācību laikā mēs spēsim mācīties viens no otra.'' 

Tieši 2022. gadā aprit 20 gadi, kopš Baltijā tika veikta pirmā vēnu lāzeroperācija. Arī šo operāciju veica ''Baltijas Vēnu klīnika'' speciālisti, un arī tas bija pagrieziena punkts vēnu ķirurģijā.

Vēnu operācija ar SONOVEIN – jauns koncepts, jauna kvalitāt

Operācijas ar SONOVEIN ir unikālas - vēnu ķirurģijai tiek izmantota augstas intensitātes fokusētu ultraskaņu (HIFU), kas metodi padara neinvazīvu un maksimāli saudzīgu.

''SONOVEIN tehnoloģija ir nojaukusi robežas starp medicīnas disciplīnām'', stāsta ''Baltijas Vēnu klīnika'' vadošais specialists, asinsvadu ķirurgs Ints Ūdris, ''nevar strikti definēt, ka tā ir ķirurģija, jo nenotiek invazīva vēnas ārstēšana (netiek veikti ne griezieni, ne dūrieni), tomēr efekts ir līdzvērtīgs lāzerķirurģijai. Metodes darbības princips ir līdzīgs radioloģijai un terapijai, kas ir ārstēšana bez invazīviem risinājumiem. 

''Veselības centrs 4'' – inovāciju līderis

Pateicoties ''Veselības centrs 4'' speciālistu augstajai kvalifikācijai un klīniku atbilstībai stingrajiem ieviešanas kritērijiem, Rīga ir kļuvusi par devīto pilsētu pasaulē, kur veiktas operācijas ar SONOVEIN vēnu ārstniecības tehnoloģiju. Nozarē šis ir ļoti augsts atzinības rādītājs medicīnas iestādei.

Baltijas Vēnu klīnika. No kreisās: dr. Ints Ūdris; Theraclion pārstāve; dr. Anastasija Vaļuka; Theraclion pārstāvis; dr. Ivars Prudāns

 

''''Baltijas Vēnu klīnikā'' vēnu ārstniecības jauninājumi tiek ieviesti vismaz reizi divos gados. Mūs pacienti un sadarbības partneri var būt droši par ārstniecības kvalitāti un speciālistu prasmēm,” paskaidro dr. Ints Ūdris.

Operācija bez griezumiem un dūrieniem

Jaunā ehoterapijas metode ir futūristiska - ar SONOVEIN slimo vēnu iespējams slēgt bez iegriezumiem, dūrieniem un katetriem. HIFU radītās siltumenerģijas spēks optimālo temperatūru sasniedz vēnā un iedarbojas tikai uz slēdzamo asinsvadu.  Tādēļ pacienta āda un citi audi netiek traumēti. Tūlīt pēc operācijas cilvēks var turpināt aktīvas ikdienas gaitas bez rehabilitācijas un miera perioda, bez traucējošiem pārsējiem vai diskomforta.

Pirmā SONOVEIN operācija. No kreisās: dr. Mārcis Gediņš; dr. Ints Ūdris; dr. Mihaels Nuta


Ar SONOVEIN veikto operāciju efektivitāte līdz šim tiek vērtēta kā līdzvērtīga lāzereoperācijas metodei.

Piesakieties pie klientu menedžeres:
Anete Račiņa 
+371 29254433
clientmanager@antiaging.lv 

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

  • K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
  • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
  • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
  • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
  • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
  • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
  • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
  • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
     

Pieteikties konsultācijai