Diagnostika. Veselības pārbaudes programmas

Visbiežāk ārvalstu pacientus interesē veselības pārbaužu programmas, jeb Check-Up. Pacientu ērtībai, Capital Clinic Riga speciālisti izstrādājuši šādas programmas atsevišķi sievietēm un vīriešiem, atšķirīgās vecuma grupās līdz 40 un pēc 40 gadiem, kā arī specializētas programmas „Standarts”, „Bronza”, Sudrabs”, „Zelts” un „Platīns”. Katrā no programmām ir ietverti rekomendēto ārstu apmeklējumi, izmeklējumi un analīzes. Ja pacientam ir vēlēšanās, ir iespējams sastādīt arī pacientam individuālo programmu. 1 – 2 dienu laikā ir iespējams saņemt vispārēju veselības stāvokļa novērtējumu, kā arī rekomendācijas nepieciešamajai ārstēšanai. Pieredzējuši speciālisti ieteiks diētu un rekomendējamo fizisko noslodzi.

Diagnostika Capital Clinic Riga

Vairāk informācija: http://www.capitalclinicriga.lv

Fleboloģija (asinsvadu ķirurģija)

Vēnu operācijas – viens no populārākajiem Latvijas medicīnas virzieniem. Baltijas Vēnu klīnika – vadošā Latvijas klīnika piedāvā plašu vēnu saslimšanu diagnostiku un ārstēšanu, izmantojot visas mūsdienās pasaulē pieejamās metodes un to kombinācijas. Klīnikas speciālisti katru gadu veic 1500 – 1800 operācijas. Pacientiem ir pieejamas vēnu operācijas izmantojot lāzera, radiofrekvences,  tvaika mikroimpulsu metodes, kā arī inovatīvā vēnu ārstniecības metode pielietojot bioloģisko līmi. 

Visas minētās metodes ir saudzējošas, to veikšanai nepieciešama lokālā anestēzija. Izvēloties vēnu slēgšanas operāciju ar bioloģisko līmi, nav nepieciešamības veikt anestēziju un valkāt vēnu kompresijas zeķes. Pēc manipulācijas veikšanas pacients uzreiz var doties mājās un jau nākamajā dienā atgriezties pie ikdienas ritma.

Dupleksultrasonogrāfija asinsvadiem

BVK vadošajam flebologam Dr Intam Ūdrim piešķir „Sapheon”balvu par veiktajām 100 operācijām izmantojot biolīmi.

 Paraugoperācija vēnām izmantojot biolīmi, Dr Tomasa Proebstle (Vācija) vadībā.

Vairāk informācija: www.venas.lv

Mon, 07/06/2020 - 11:54

DO YOU NEED HELP?

The Baltic Vein Clinic has 3 operating rooms and day care facilities. Consultations are also provided at the following branches of Veselības centrs 4 as well as on trips (see: www.venas.lv) :

  • 115 Kr. Barona Street ("Baltic Vein Clinic" – main building)
  • 50 Skanstes Street ("Dermatology Clinic")
  • 410 Brīvības gatve ("Jugla Clinic")
  • 15A Duntes Street, 3rd, 4th floor ("Capital Clinic Riga")
  • 1 Grebenščikova Street, Riga ("Diagnostic Centre")
  • 18 Baznīcas Street ("Anti-Aging Institute")
  • 10A Ģimnāzijas Street,2 а, Daugavpils (Private Clinic "Ģimenes veselība")
  • 10 Pededzes Street , Mārupe (Mārupe Doctorate)
     

Apply for a consultation