Vēnu ārstēšana ar bioloģisko līmi

Dr. Ints Ūdris pieredzi darbā ar "VenaSeal"metodi nodod tālāk jaunajiem kolēģiem

Asinsvadu ķirurgs, "Baltijas Vēnu klīnika" vadošais speciālists Ints Ūdris dalās zināšanās un pieredzē darbā ar  "VenaSeal" metodi vēnu ārstēšanā.

 

Vēnu ārstēšana ar biolīmi


Asinsvadu ķirurgs, flebologs Rūdolfs Ligers un ķirurgs Sergejs Mihailovs pieredzējušā ārsta, asinsvadu ķirurga, flebologa, "Baltijas Vēnu klīnika" vadošā speciālista Inta Ūdra vadībā apguvuši saudzīgo "VenaSeal" metodi vēnu ārstēšanā.
 

Vēnu ārstēšana ar biolīmi


“Venaseal” ("SAPHEON Incorporation") metode nodrošina ļoti augstu drošību un komforta līmeni operācijas laikā un pēcoperācijas periodā. Tehniski operācija notiek līdzīgi kā citas endovenozās operācijas, tikai tās laikā nav jāpielieto anestēzija un nav vajadzīgas papildu injekcijas.

Tā ir pilnīgi nesāpīga, jo operācijas laikā nav termiska iedarbība uz vēnu, apkārtējiem audiem un nerviem, kā tas ir, izmatojot lāzera, radiofrekvences un tvaika metodi. Šī iemesla dēļ pēc operācijas nav asins izplūdumu un nepastāv iespēja, ka tiks traumēti ādas jušanas nervi un ādas zona kļūs nejutīga, kas samērā bieži novērojams pacientiem pēc vēnu lāzeroperācijām apakšstilbā – potītes rajonā.

Šo operāciju droši var veikt pacienti ar zemu sāpju slieksni, kuriem termiskās vēnu operēšanas metodes – radiofrekvences vai lāzeroperācijas var radīt diskomfortu un sāpju sajūtu, kā arī vecāka gada gājuma cilvēki, sirds slimnieki un tie, kuriem blakus slimību dēļ ir ierobežota citu metožu lietošana. Pēc "VenaSeal" pielietošanas nav jānēsā kompresijas zeķes, kas ir pozitīvs aspekts vasaras sezonā, gados vecākiem, korpulentiem cilvēkiem un tiem, kas sirgst ar locītavu reimatismu un, kuriem to uzvilkšana varētu sagādāt grūtības. Bez tam "VenaSeal" izmantošanai nav sezonāls raksturs.

Vēnu ārstēšana ar biolīmi


Savulaik, vairāk nekā pirms 12 gadiem, dr. Ints Ūdris, ņemot vērā viņa profesionālo pieredzi, kā viens no pirmajiem pasaulē tika uzaicināts uz apmācībām darbam ar "VenaSeal" tehnoloģiju, un 2014. gadā tika apbalvots par to, ka viņš viens no pirmajiem pasaulē veicis vairāk nekā 100, tobrīd 135 vēnu operācijas, izmantojot "VenaSeal".

„Izsakām atzinību Dr. Ūdrim, kurš ir bijis viens no vadošajiem “Venaseal” produkta lietotājiem visā pasaulē. Viņš šajā jomā ir ceturtais vispieredzējušākais speciālists pasaulē un „Baltijas Vēnu klīnika” ir ceturtā klīnika pasaulē, kas ir sasniegusi šādu pacientu skaita daudzumu, turklāt šis pacientu skaits - ne tikai vietējo, bet arī ārvalstu - turpina pieaugt", toreiz teica balvas pasniedzēji, "SAPHEON Incorporation" pārstāvji.

Tagad dr. Intam Ūdrim ir neatsverama pieredze, kuru viņš nodod tālāk saviem jaunajiem kolēģiem.
 

Uzziniet vairāk un piesakieties uz konsultāciju!

"Baltijas Vēnu klīnika" 
K. Barona ielā 115, Rīgā
Tālr.: 67847200

НЕОБХОДИМА ПОМОЩЬ?

В распоряжении «Балтийская клиника вен» 3 операционных залов и дневные стационары.  Мы консультируем пациентов и в других филиалах «Veselības centrs 4» а также в поездках (см .:www.venas.lv) :

  • улица Кр. Барона, 115 (Балтийская клиника вен – главное здание)
  • улица Сканстес, 50 (Клиника дерматологии)
  • Бривибас гатве, 410 (Клиника Юглас)
  • улица Дунтес, 15А, 3-й, 4-й этаж (Capital Clinic Riga)
  • улица Гребенщикова, 1 (Диагностический центр)
  • улица Базницас, 18 (Anti-Aging Institute)
  • улица Гимназияс, 10A-2а, Даугавпилс (Частная клиника «Ģimenes veselība»)
  • yлица Педедзес 10, Марупе (Докторантура Марупе)
     

Записаться на консультацию