Latvijā hemoroidālo slimību ārstēšanas iespējas paplašinās, jo Veselības centrs 4 ir kļuvis par pirmo medicīnas iestādi Eiropā, kur 2.- 4. pakāpes hemoroīdus veiksmīgi ārstē, pielietojot radiofrekvenču aparātu EVRF® (EndoVenous Radio Frequency). Iepriekš radiofrekvences metodi, kas ir pasaulē visvecākā un pētītākā ārstēšanas metode, izmantoja varikozo vēnu likvidēšanai. Šo hemoroīdu ārstēšanas procedūru ar nosaukumu RAFAELO® (RAdio Frequency treatment of hAEmoroids under LOcal anesthesia) veic 15-20 minūšu laikā, lokālā anestēzijā un procedūru telpā.

Caur nelielu punktveida adatas dūrienu hemoroīdā tiek ievadīts speciāls radiofrekvences katetrs, kas uz adatas vai katetra galiņu ģenerē augstas frekvences elektromagnētiskā starojuma impulsu. Pēc termokoagulācijas principa asinsvada mezgls sasilst, kā rezultātā notiek koagulācija un hemoroīds tiek likvidēts. Tā kā gan adatai, gan katetram  ir izolējošs pārklājums, impulsa iedarbība ir lokāla un tā iedarbība uz apkārtējiem audiem ir ierobežota. Tādejādi procedūra ir saudzīga un droša. Metode ir ļoti precīza, jo aparatūra enerģijas jaudu un ilgumu regulē automātiski.

Ņemot vērā ilggadējo pieredzi dažādu metožu pielietojumā, vadošie speciālisti proktoloģijā RAFAELO® procedūrai paredz nozīmīgu vietu – zelta standartu hemoroīdu ārstēšanā.

Jāatzīst, ka VC4 pieejamas visas šobrīd pasaulē atzītās hemoroidālo mezglu ārstēšanas metodes (LONGOSTARRHETHAL-RARLiga SureTHD, lāzers, RF u.c.). Šis plašais piedāvājumu spektrs un operāciju tehniku daudzveidība paver plašas iespējas palīdzēt pacientam vislabākajā veidā, piemeklējot optimālāko ārstēšanas metodi.

16. Jūlijs, 2020.

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

  • K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
  • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
  • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
  • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
  • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
  • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
  • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
  • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
     

Pieteikties konsultācijai