Kapēc izvēlēties Latviju - Papildus faktori par labu ārvalstu pacientu izvēlei saņemt ārstniecības pakalpojumus Rīgā.

Mūsu speciālisti brīvi pārvalda angļu un krievu valodas, ir speciālisti, kuri sarunājas ar pacientiem vācu, franču un arābu valodās. Latvija ir ērti sasniedzama, tās ģeogrāfiskais izvietojums ļauj pacientiem ierasties Rīgā ar lidmašīnu, vilcienu, autobusu vai prāmi. Plašas aktīvās atpūtas iespējas, viesmīlīga atmosfēra pilsētā. Latvijā ir moderna infrastruktūra, piedāvātajiem pakalpojumiem ir augsts līmenis, kā arī plašs kvalitatīvu viesnīcu klāsts dažādās cenu kategorijās.

Īpaši ir jāuzsver mūsu klimats un bagātīgie dabas resursi, kā piemēram, minerālie ūdeņi, ārstnieciskās dūņas un māli, kurus izmanto plašam saslimšanu spektram. Baltijas jūras maigais klimats, priežu – egļu meži, smilšainās pludmales katru gadu piesaista lielu viesu skaitu no Eiropas un NVS valstīm. Atveseļošanās procesu labvēlīgi veicina dabas ārstnieciskie faktori un jonizētais gaiss, ko rada priežu meži.

Par Latviju

Latvija iestājās ES sastāvā 2004. gadā, tā ir arī Šengenas zonas dalībvalsts. Baltijas jūras un Rīgas jūras līča robeža. kas ir tīras, klusas un baltu smilšu pludmales, stiepjas 498 km garumā. Kopējā valsts teritorija aizņem aptuveni 65 tūkstoši km2, valsts iedzīvotāju skaits ir 2 miljoni, norēķinu valūta kopš 2014. gada ir eiro.

6. Jūlijs, 2020.

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

  • K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
  • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
  • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
  • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
  • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
  • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
  • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
  • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
     

Pieteikties konsultācijai