Aizvērt
ISO

Diagnostika

Nereti ar neapbruņotu aci pirmās vēnu slimības pazīmes, kā arī slēptās varikozes formas manīt nevar. Tāpēc, lai sasniegtu gaidīto rezultātu, izvēlētos pareizāko risinājumu un nodrošinātu terapijas efektivitāti, svarīgi veikt precīzu diagnostiku. Laikus veicot izmeklēšanu un uzsākot ārstēšanu, iespējams novērst slimības attīstīšanos, tāpēc vienuviet tiek piedāvātas vairākas vēnu izmeklēšanas metodes, pielietojot mūsdienīgas tehnoloģijas.

Lasīt vairāk

Esiet sveicināti Baltijas Vēnu klīnikā!

Paldies, ka ienācāt mūsu mājas lapā, kurā apkopota informācija par kāju vēnu veselību, jaunākajām vēnu slimību diagnostikas, ārstēšanas un profilakses iespējām.
Esam gandarīti, ka aizvien vairāk pacientu no Latvijas un visas pasaules novērtē mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti un uztic rūpes par savu kāju vēnu veselību.
Ceram, ka šajā mājas lapā pieejamā informācija palīdzēs Jums izprast kāju vēnu problēmas, rast atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem par kāju vēnu veselību un nepieciešamības gadījumā savlaicīgi veikt diagnostiku un vajadzīgo ārstēšanu.

Lasīt vairāk

Ārstēšana

VC4 Baltijas Vēnu klīnika Latvijā un arī Baltijā vienīgā piedāvā visu vadošo tehnoloģiju pieejamību vienuviet. Šeit pieejamas gan klasiskās vēnu operācijas pēc Varady metodes (miniflebektomija), gan lāzerķirurģijas operācijas, gan citas endovenozas ārstēšanas metodes, pielietojot radiofrekvences ķirurģiju (EVLT un RFO), tvaika mikroimpulsus un bioloģisko līmi. Ja vēnas ir operējamas, speciālists vienmēr kopā ar pacientu izvēlas piemērotāko metodi vai to kombinācijas.

Lasīt vairāk

Modernākais aprīkojums Baltijā
Pamatprincipi
Apmeklē mūs
 • Lielākā pieredze vēnu saslimšanu diagnostikā un ārstēšanā Latvijā un Baltijā. ”
 • “ Tiešām precīza diagnostika, jo izmantojam augstvērtīgas Premium klases ultrasonogrāfijas iekārtas, vajadzības gadījumā, papildinot tās ar CT angiogrāfiju un datortomogrāfijas flebogrāfiju. ”
 • “ Izmantojam visas pasaulē atzītās ārstēšanas metodes un to kombinācijas labāku rezultātu sasniegšanai. ”
 • “ Esam daudzprofilu medicīnas centra sastāvdaļa, kas nodrošina mūsu pacientiem iespēju nepieciešamības gadījumā saņemt citu nozaru ārstu operatīvas konsultācijas, veikt papildus laboratoriskos, attēlu, funkcionālās vai endoskopiskās diagnostikas izmeklējumus. ”
 • “ Mūsu seciālisti ir mūsdienīgo fleboloģijas metožu ieviesēji Latvijā un starptautisko ķirurgu/flebologu teorētisko mācību un prakstiko paraugoperāciju vadītāji Baltijas valstīs. ”
 • “ Lietojam pilnīgi nesāpīgas operāciju metodikas, izmantojot vadu anestēziju. ”
 • Augstākie medicīniskās higiēnas standarti (lieljaudas autoklāvu sterilizācijas sistēma, vienreiz lietojamie materiāli). ”
 • “ Operācijas kvalitātes sertifikāti un garantija pacientam pēcoperācijas periodā. ”
 • Sadarbība ar Nacionālo Veselības dienestu, kas ļauj veikt diagnostiku un ārstēšanu valsts apmaksātas programmas ietvaros. ”
 • Atliktā maksājuma iespējas operāciju apmaksai. ”
 • “ Baltijas Vēnu klīnika ir viena no nedaudzajām privātajām ārstniecības iestādēm Latvijā, kas ieguvusi ISO sertifikātu. ”

BALTIJAS VĒNU KLĪNIKA

Adrese - Rīga, Kr. Barona 115
Tālr. - +371 67 847 200
Tālr. - +371 67 847 100
E-pasts - venuklinika@vc4.lv

\