Aizvērt
ISO

Publikācijas

Gadās arī grūtniecēm...

Cilvēkam ir seši iekšējie un seši ārējie hemoroidālie mezgli, kuri dažādu iemeslu dēļ var palielināties un radīt diskomfortu.

Kā risināt piepampušu apakšstilbu problēmu?

Карēc rodas kāju tūska?

Aukstums asinsvadiem patīk, bet karstums -nepavisam. Tūska veidojas tieši no tā, ka karstā laikā ķermenis pats cenšas sevi atdzesēt, bet, lai to veiktu, paplašinās asinsvadi, arī kāju vēnas, īpaši, ja ir jau kādas vēnu mazspējas pazīmes, kas iepriekš nav pamanītas, tās karstā laikā saasinās un liek sevi manīt. Tāpat limfas attece karstā laikā kļūst lēnāka - tas arī ir viens no iemesliem kāju tūskai, skaidro asinsvadu ķirurgs Ints Ūdris. 

Bīstamie trombi!

Trombi ir asins vai limfas recekļi, kas noteiktu faktoru ietekmē var veidoties gan dziļajās, gan virspusējās vēnās. Biežāk trombi veidojas vietās, kur asins plūsma ir lēnāka, - kāju un iegurņa vēnas. 

Vieglāk ar kompresijas zeķēm!

Kompresijas zeķes ir labs un vienkāršs veids, kā parūpēties par savām vēnām profilaktiski, un tām ir arī ārstniecisks efekts.

Virspusējo vēnu mazspējas endovenozas ārstēšanas metodes

Konceptuālu ķirurģisku vēnu ārstēšanu pirms 2400 gadiem aprakstījis Hipokrats, taču tikai pēdējo 100 gadu laikā, attīstījusies tāda vēnu ķirurģija, kādu to zinām un lietojam šodien. 

12345...19

Kontakti

Adrese - Rīga, Kr. Barona 115
Tālr. - +371 67 847 200
Tālr. - +371 67 847 100
Mob. Tālr. - +371 25 600 798
E-pasts - venuklinika@vc4.lv

\