Aizvērt
ISO

Publikācijas

Kā veic kāju vēnu pārbaudi?

Par kāju vēnu veselības pārbaudi vajadzētu aizdomāties, ja:

Kādas vēnu operācijas veic Latvijā

Ja sākas noguruma un smaguma sajūta kājās, tūska, nieze vai mainās apakšstilba ādas izskats, rodas sacietējumi vai uztrauc kāju izskats, jādodas pie ārsta. Visticamāk, problēmas rada vēnu bojājumi. Laikus neārstējoties, vēnu mazspēja progresēs -turpināsies pārmaiņas audos, attīstīsies vēnu tromboze, pat veidosies trofiskā čūla. SIA "Veselības centrs 4" filiāles "Baltijas Vēnu Klīnika" flebologs un vadošais speciālists Ints Ūdris stāsta,ka Latvijā ir pieejamas vairākas metodes, kā iespējams operēt vēnas.

Kāju vēnu veselība - kvalitatīvas ikdienas pamatā

Kāju veselība un skaistums ir problēma par kuru sievietes mēdz aizdomāties tikai tad, kad ir sajūtam diskomforts vai kāda redzama estētiska nepilnība. Iespējams tam par iemeslu ir arī nevēlēšanās doties pie daktera, lai atklātu savas problēmas un meklētu tām risinājumu. Vienīgā asinsvadu ķirurģe-sieviete Latvijā, Dr. med. Patrīcija Ivanova, kas pacientus pieņem Veselības centra 4 filiālē Baltijas Vēnu klīnika, atklāj, ka mūsdienās mazinvazīvās un modernās vēnu ārstēšanas metodes dod iespēju risināt problēmas nesāpīgi, krietni ātrāk un bez ilga atveseļošanās posma pēc veiktās ārstēšanas.

Kā sēdošs dzīvesveids ietekmē tavu vēnu veselību

"Novecojusi ir informācija, ka varikozo vēnu problēmas lielākoties skar dāmas, bet vīriešus - krietni retāk. “Svaigākie" statistikas dati rāda citu bildi - 50:50. Vīrieši tikpat bieži sastopas ar vēnu problēmām kā sievietes. Vismaz Latvijā tā tas ir noteikti," žurnālam apstiprina Baltijas Vēnu klīnikas flebologs Pēteris Gerke un teic, ka labojumus šajā statistikā par sliktu vīriešiem ieviesusi tendence, ka arvien aktuālāks kļūst sēdošs dzīvesveids. Arī starp vīriešiem ir ļoti daudz ofisa darbinieku, IT speciālistu.

Četras atzītākās vēnu ārstēšanas metodes

Vēnu ķirurģija pazīstama jau kopš senās Romas laikiem. Tās pamatā ir slimo vēnu likvidēšana, lai tās nebojātu veselās vēnas. Līdz šīs tūkstošgades sākumam slimās vēnas tika izoperētas, tās izvelkot ārā caur iegriezumiem ādā, izmantojot speciālu metāla vai plastmasas zondi. Tā ir efektīva, tomēr traumatiska metode. 

12345...16

Kontakti

Adrese - Rīga, Kr. Barona 115
Tālr. - +371 67 847 200
Tālr. - +371 67 847 100
Mob. Tālr. - +371 25 600 798
E-pasts - venuklinika@vc4.lv

\