Aizvērt
ISO

Notikumi

Proktoloģija Latvijā pasaules līmenī

Februārī Veselības centra 4 (VC4) speciālisti - VC4 proktoloģijas dienesta vadītājs, Dr.med. Andris Gardovskis, flebologs, ķirurgs ar specializāciju prokoloģijā Vladislavs Semeņuks un ārste ar specializāciju ķirurģijā un proktoloģijā Linda Šapovalova - kopā ar Baltijas vēnu klīnikas, Dermatoloģijas klīnikas un VC4 Juglas klīnikas vadītāju Zani Rēvaldi apmeklēja Sv. Elizabetes un Sv. Barbaras slimnīcu (Krankenhaus St. Elisabeth und St. Barbara) Halles pilsētā, Vācijā. 

VC4 bezmaksas skrīninga rezultāti: ādas vēzis turpina savu postošo darbību!

Tā kā vēzis joprojām ir izplatītākais nāves cēlonis Latvijā un no visiem ļaundabīgā audzēja veidiem ar ādas vēzi saslimušo skaits ierindojas stabilā pirmajā pozīcijā, Veselības centrs 4 (VC4) pagājušā gada nogalē rīkoja akciju, kuras laikā pacientiem bija iespēja pārbaudīt ādas veidojumus bez maksas. Tās mērķis bija pievērst uzmanību ādas vēža agrīnai diagnostikai, lai samazinātu saslimstību un mirstību no melanomas un citām ādas vēža formām. 

Jēkabpilī atklāta pirmā moduļu tipa ārstniecības iestāde Latvijā – MR centrs

Jēkabpils reģionālā slimnīca paplašinājusies - tās teritorijā svinīgi atklāts Magnētiskās rezonanses (MR) centrs. 

BVK speciālists piedalās vēnu operācijā, ko veic hipnozē

Veselības centra 4 Baltijas Vēnu klīnikas (BVK) asinsvadu ķirurgs Žoržs Žabūrs jau atkārtoti viesojās Francijas pilsētas Ansī klīnikā Gėnėrale, kur vairākkārtēji viņš ir veicis paraugoperācijas. Šoreiz viņam bija iespēja piedalīties endovenozo tvaika ablācijas (SVS - steam venous sclerosis) operācijā, ko veica hipnozē. 

BVK flebologs prezentē savu vēnu ārstēšanas „meistarklasi” Francijā.

VC4 Baltijas Vēnu klīnikas (BVK) flebologs, asinsvadu ķirurgs Žoržs Žabūrs viesojās klīnikā Clinique Générale d'Annecy Francijas pilsētā Annesijā, kur apmeklēja Cermavein organizētās meistarklases par endovenozo tvaika ablāciju (SVS - steam venous sclerosis). Šo vēnu slēgšanas metodi Latvijā pielieto kopš 2011. gada un Eiropā- īpaši Skandināvijas valstīs un Francijā tā kļūst arvien populārāka. 

Kontakti

Adrese - Rīga, Kr. Barona 115
Tālr. - +371 67 847 200
Tālr. - +371 67 847 100
E-pasts - venuklinika@vc4.lv

\