Aizvērt
ISO

Video: Modes māksliniekam Aleksandram Pavlovam veic vēnu operāciju

Modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs veica vēnu operāciju Baltijas Vēnu klīnikā pie klīnikas vadošā speciālista, flebologa, asinsvadu ķirurga Dr. Inta Ūdra, un šī operācija iemūžināta video sižetā.

 

Filiālē "Baltijas Vēnu klīnika" iespējams kombinēt visas vēnu ārstēšanas metodes un atrisināt pat sarežģītus, reizēm šķietami neatrisināmus gadījumus. Katram pacientam speciālisti piemeklē atbilstošāko metodi un risinājumu, lai tiktu sasniegts vēlamais rezultāts.

Jaunums: līdz šim klīnika piedāvāja tikai biolīmes operācijas stumbra vēnām, taču tagad līme pieejama arī vēnu sānu zariem. Tas Latvijā vēnu ārstēšanas praksē līdz šim vēl nav bijis.

Operācijas laikā tiek izmantota smieklu gāze, lai nodrošinātu pacientam maksimālu komfortu un relaksāciju.

“Baltijas Vēnu klīnika” pacientam nodrošina pilnu servisu - gan pirms, gan pēc operācijām, kā arī dažādas procedūras, lai atveseļošanās periods būtu pēc iespējas ātrāks.

Aicinām rūpīgi izvēlēties klīniku, kuras speciālistiem uzticēt savu kāju veselību! Iegūstiet pilnīgu informāciju gan par operāciju veidiem, to izmaksām un apdomājiet visu, pirms pieņemat lēmumu! Noskaidrojiet, vai pēc operācijas izdevumi ir samērīgi! Vai cena ir skaidri saprotama un tajā viss ir iekļauts? Neļaujiet sevi apmānīt!

Kontakti

Adrese - Rīga, Kr. Barona 115
Tālr. - +371 67 847 200
Tālr. - +371 67 847 100
Mob. Tālr. - +371 25 600 798
E-pasts - venuklinika@vc4.lv

\