Aizvērt
ISO

Daudzsološas inovācijas vēnu lāzerķirurģijā

Šī gada 16. jūnijā “Veselības centrs 4” filiālē “Dermatoloģijas klīnika” pirmo reizi Latvijā norisinājās vēnu paraugoperācija, izmantojot ražotāja neoLaser trešās paaudzes neoV1940 lāzeru apvienojumā ar inovatīvo Infinite Ring Fiber lāzeršķiedru. 

Operāciju veica “Baltijas vēnu klīnika” flebologs, asinsvadu ķirurgs Dr. Ints Ūdris un tajā kā novērotāji piedalījās “Baltijas vēnu klīnika” flebologi, asinsvadu ķirurgi Dr. Pēteris Gerke, , Dr. Sergejs Migailovs, Dr. Ivars Prudāns, Dr. Žoržs Žabūrs, kā arī ražotāja neoLaser pārstāvis Baltijā un tiešsaistē - neoLasers pārstāvis no Izraēlas. Dr. Ūdris ir trešais speciālists pasaulē kas veica šādu operāciju, izmantojot minēto tehnoloģiju kombināciju.

Operāciju unikālu padara, tajā izmantotās tehnoloģijas: neoV1940 lāzera 1940 nm viļņu garums ir ar īpaši augstu absorbciju, ka vēnu ļauj slēgt saudzīgāk. Savukārt Infinite Ring Fiber ir pirmā lāzeršķiedra ar cilindrisku lāzerstara emisiju, kas nodrošina vienmērīgāku lāzera enerģijas izplatību uz vēnu sieniņām, samazinot operācijas traumu risku.

Vērtējot operācijas norisi, speciālisti atzina, ka jaunā tehnoloģija ir daudzsološu risinājums vēnu lāzerķirurģijas attīstībā.

Kontakti

Adrese - Rīga, Kr. Barona 115
Tālr. - +371 67 847 200
Tālr. - +371 67 847 100
E-pasts - venuklinika@vc4.lv

\