Aizvērt
ISO

Atbrīvojies no mokošajiem hemoroīdiem ar ciānakrilāta jeb bioloģiskās līmes palīdzību!

Taisnās zarnas slimības ir tās, par kurām izvairamies runāt un vēršamies pie ārsta tikai galējas nepieciešamības gadījumā! Izplatības ziņā pirmo vietu ieņem hemoroīdi. To ārstēšanai pasaulē tiek lietoti vairāk nekā 10 hemoroīdu operāciju veidu (RAFAELO, HET, LONGO, HAL- RAL, Liga Sure, STARR, THD, EVRF lāzerterapija u.c.), kas pieejami arī SIA ''Veselības centrs 4'' un tās filiālē "Baltijas Vēnu klīnika". Tagad plašo ārstēšanas klāstu ir papildinājusi ciānakrilāta (bioloģiskās līmes) metode.

Atbrīvojies no mokošajiem hemoraīdiem ar cianakrilāta jeb bioloģiskās līmes palīdzību!

Hemoroidālās slimības ārstēšanā kompleksi lietojamas gan medikamentozas, gan ķirurģiskas ārstēšanas metodes, kā arī nepieciešama dzīvesveida un uztura režīma maiņa. Tomēr konkrēta ārstēšanas programma atkarīga no slimības stadijas un tās izpausmēm.

Visas ķirurģiskās ārstēšanas metodes var iedalīt divās daļās. Mazāk traumatiska ir hemoroidālās slimības ārstēšana, izmantojot ''pusķirurģiskas'' metodes. Neiedziļinoties tehniskajās niansēs, jāatzīmē, ka šo metožu izmantošanas gadījumā galvenokārt iedarbojas uz iekšējiem hemoroidālajiem mezgliem. Tā kā gļotādā, kas tos pārklāj, praktiski nav sāpju receptoru, to veikšanai var izmantot tikai lokālu atsāpināšanu.

''Pusķirurģiska'' ārstēšana ir elastīgo gredzenu uzlikšana uz iekšējiem hemoroidālajiem mezgliem, skleroterapija, iekšējo mezglu infrasarkano staru koagulācija un citas metodes, tai skaitā inovatīvā un mazinvazīvā ciānakrilāta metode*. Procedūras veikšanai nav nekādi ierobežojumi, tā ir ļoti saudzīga un norit vien pāris minūtes. To veic ambulatori, kad pacients pēc dažu stundu novērošanas var doties mājup.

Ciānakrilāta metode ir piemērota 2., 3. un 4. pakāpes hemoroīdu ārstēšanai. Procedūras laikā palielinātajos hemoroidālajos mezglos injekciju veidā ievada ķīmisku preparātu, kas slimajos hemoroidālajos mezglos pārtrauc asins plūsmu un savelk hemoroīdu kapsulas apvalku. Tā kā hemoroīdi netiek apasiņoti, tie izzūd.

*Ciānakrilāts ārstēšanā jau ilgstoši tiek pielietots medicīnā, īpaši asinsvadu ķirurģijā. Kopš 2012. gada SIA ''Veselības centrs 4'' šo metodi, kurai ir virkne priekšrocību, veiksmīgi lieto varikozu kāju vēnu ārtēšanā.

Kontakti

Adrese - Rīga, Kr. Barona 115
Tālr. - +371 67 847 200
Tālr. - +371 67 847 100
Mob. Tālr. - +371 25 600 798
E-pasts - venuklinika@vc4.lv

\