Aizvērt
ISO

Jaunumi

"Baltijas Vēnu klīnika" darba laiks Lieldienās!

SIA "Veselības centrs 4" filiāle "Baltijas Vēnu klīnika" darba laiks svētkos:

10 jautājumi proktologam!

Palielināti hemoroidālie mezgli ir viena no izplatītākajām proktoloģiskajām slimībām. Zinātnieku veiktie pētījumi liecina – apmēram pusei Eiropas iedzīvotāju ir problēmas ar hemoroīdiem, un ar katru gadu šī slimība skar arvien vairāk iedzīvotāju. Labā zīņa ir, ka hemoroīdus iespējams salīdzinoši viegli ārstēt, un ārstēšanas metodes kļūst arvien saudzējošākas. Tagad ārstēšanas metožu klāstam pievienojusies arī medicīniskās līmes (ciānakrilāta) metode.

Ķirurģe dr. Aleksandra Kušpelo RigaTV24 studijā

Kanāla ''RīgaTV24'' 2019. gada 18. marta raidījumā ''Dienas personība ar Veltu Puriņu'' viesojās SIA ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Baltijas Vēnu klīnika'' ķirurģe, brūču speciāliste dr. Aleksandra Kušpelo.

Atbrīvojies no mokošajiem hemoroīdiem ar ciānakrilāta jeb bioloģiskās līmes palīdzību!

Taisnās zarnas slimības ir tās, par kurām izvairamies runāt un vēršamies pie ārsta tikai galējas nepieciešamības gadījumā! Izplatības ziņā pirmo vietu ieņem hemoroīdi. To ārstēšanai pasaulē tiek lietoti vairāk nekā 10 hemoroīdu operāciju veidu (RAFAELO, HET, LONGO, HAL- RAL, Liga Sure, STARR, THD, EVRF lāzerterapija u.c.), kas pieejami arī SIA ''Veselības centrs 4'' un tās filiālē "Baltijas Vēnu klīnika". Tagad plašo ārstēšanas klāstu ir papildinājusi ciānakrilāta (bioloģiskās līmes) metode.

Sagaidīsim pavasari ar skaistām un veselām kājām!

Ņemot vērā vēnu slimību un to izraisīto seku aktualitāti Latvijā, “Veselības centrs 4” jau vienpadsmito gadu pavasarī rīko vēnu veselības akciju, kuras laikā no 1. marta līdz 30. aprīlim VC4 Baltijas Vēnu klīnikā un citās VC4 filiālēs venozo saslimšanu diagnostika un vēnu operācijas būs par īpašām cenām!

 

12345...22

Kontakti

Adrese - Rīga, Kr. Barona 115
Tālr. - +371 67 847 200
Tālr. - +371 67 847 100
Mob. Tālr. - +371 25 600 798
E-pasts - venuklinika@vc4.lv

\