Aizvērt
ISO

Jaunumi

AKCIJA! Dzīvo vieglāk! Vasaras piedāvājums izglītības darbiniekiem un senioriem

Arī šogad ''Veselības centrs 4'' aicina izmantot īpašus vasaras piedāvājumus izglītības darbiniekiem un senioriem! Trīs mēnešu garumā, no 1. jūnija līdz 31. augustam, ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Baltijas Vēnu klīnika'' un citās VC4 filiālēs, kurās veic venozo saslimšanu diagnostiku un vēnu operācijas, pakalpojumi izglītības darbiniekiem un senioriem būs par īpašām cenām!

10 jautājumi proktologam!

Palielināti hemoroidālie mezgli ir viena no izplatītākajām proktoloģiskajām slimībām. Zinātnieku veiktie pētījumi liecina – apmēram pusei Eiropas iedzīvotāju ir problēmas ar hemoroīdiem, un ar katru gadu šī slimība skar arvien vairāk iedzīvotāju. Labā zīņa ir, ka hemoroīdus iespējams salīdzinoši viegli ārstēt, un ārstēšanas metodes kļūst arvien saudzējošākas. Tagad ārstēšanas metožu klāstam pievienojusies arī medicīniskās līmes (ciānakrilāta) metode.

Ķirurģe dr. Aleksandra Kušpelo RigaTV24 studijā

Kanāla ''RīgaTV24'' 2019. gada 18. marta raidījumā ''Dienas personība ar Veltu Puriņu'' viesojās SIA ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Baltijas Vēnu klīnika'' ķirurģe, brūču speciāliste dr. Aleksandra Kušpelo.

Atbrīvojies no mokošajiem hemoroīdiem ar ciānakrilāta jeb bioloģiskās līmes palīdzību!

Taisnās zarnas slimības ir tās, par kurām izvairamies runāt un vēršamies pie ārsta tikai galējas nepieciešamības gadījumā! Izplatības ziņā pirmo vietu ieņem hemoroīdi. To ārstēšanai pasaulē tiek lietoti vairāk nekā 10 hemoroīdu operāciju veidu (RAFAELO, HET, LONGO, HAL- RAL, Liga Sure, STARR, THD, EVRF lāzerterapija u.c.), kas pieejami arī SIA ''Veselības centrs 4'' un tās filiālē "Baltijas Vēnu klīnika". Tagad plašo ārstēšanas klāstu ir papildinājusi ciānakrilāta (bioloģiskās līmes) metode.

No hemoroīdiem cieš sievietes, bet it īpaši – vīrieši

Palielināti hemoroidālie mezgli ir viena no izplatītākajām proktoloģiskām saslimšanām. Statistikas dati liecina, ka ar hemoroīdiem dažādos savas dzīves periodos sastopas 50% cilvēku, tomēr vairāk no tiem cieš vīrieši. Visos laikos tā ir dēvēta arī par šoferu kaiti.  

12345...22

Kontakti

Adrese - Rīga, Kr. Barona 115
Tālr. - +371 67 847 200
Tālr. - +371 67 847 100
Mob. Tālr. - +371 25 600 798
E-pasts - venuklinika@vc4.lv

\