Aizvērt
ISO

Jaunumi

Daudzsološas inovācijas vēnu lāzerķirurģijā

Šī gada 16. jūnijā “Veselības centrs 4” filiālē “Dermatoloģijas klīnika” pirmo reizi Latvijā norisinājās vēnu paraugoperācija, izmantojot ražotāja neoLaser trešās paaudzes neoV1940 lāzeru apvienojumā ar inovatīvo Infinite Ring Fiber lāzeršķiedru. 

Baltijas Vēnu klīnika uzsāk sadarbību ar Mobilly aplikāciju

Patīkama ziņa visiem Mobilly aplikācijas lietotājiem – vēl vairāk Labumu, vēl mazāk izmaksu. Ja esat Mobilly Labumu klients un Jūsu pārstāvētais uzņēmums piedalās Mobilly darba devēju bonusa programmā, Jums ir iespēja norēķināties par ''Baltijas Vēnu klīnika'' sniegtajiem pakalpojumiem, izmantojot Mobilly Labumus.

 

Ārstu attālinātas konsultācijas ir labs veids, kā atšķirt akūtu saslimšanu

Līdz ar Covid-19 pandēmijas dēļ noteiktajiem ierobežojumiem sniegt veselības aprūpes pakalpojumus, ir būtiski pieaudzis to ārstniecības iestāžu un ārstu skaits, kas pāriet uz attālināto pakalpojumu sniegšanu. Tikai divu aprīļa pirmo nedēļu laikā apmēram 200 ārsti ir pieslēguši SmartMedical attālinātas konsultāciju iespējas un pacientu pierakstu portālā www.piearsta.lv, kas ļauj ārstiem zināmā apjomā turpināt darbu un sniegt pakalpojumus pacientiem.

''Veselība krīzes apstākļos'' - Fleboloģija

Sāpes, smaguma sajūta kājās, krampji, tūska, ādas pigmentācijas izmaiņas – tās ir tikai dažas pazīmes, kas liecina, ka vizīti pie flebologa jeb vēnu ārsta atlikt nedrīkst!

Pieaug pieprasījums pēc attālinātajām ārstu konsultācijām

Sabiedrībai reaģējot uz ārkārtas situāciju valstī, šīs nedēļas laikā strauji pieaudzis attālināto (on-line) ārstu konsultāciju pieprasījums, tādēļ rūpēs par pacientu veselību un medicīnas pakalpojumu pieejamību ''Veselības centrs 4'' filiāles un grupas uzņēmumi palielinājuši tiešsaistē pieejamo ārstu skaitu.

12345...24

Kontakti

Adrese - Rīga, Kr. Barona 115
Tālr. - +371 67 847 200
Tālr. - +371 67 847 100
E-pasts - venuklinika@vc4.lv

\