Aizvērt
ISO

Jaunumi

Lai sirds mierīga – pārbaudi dzimumzīmes laikus!

AKCIJA ādas veidojumu diagnostikai! Piesakies!

Zelta piedāvājums! ''Veselas vēnas, laimīgas kājas''

Pagarinām akciju ''Veselas vēnas, laimīgas kājas''! Līdz 30. jūnijam ''Veselības centrs 4'' (VC4) filiālē ''Baltijas Vēnu klīnika'' un citās VC4 filiālēs, kurās veic venozo saslimšanu diagnostiku un vēnu operācijas, pakalpojumi būs par ĪPAŠĀM CENĀM!

Ārstu attālinātas konsultācijas ir labs veids, kā atšķirt akūtu saslimšanu

Līdz ar Covid-19 pandēmijas dēļ noteiktajiem ierobežojumiem sniegt veselības aprūpes pakalpojumus, ir būtiski pieaudzis to ārstniecības iestāžu un ārstu skaits, kas pāriet uz attālināto pakalpojumu sniegšanu. Tikai divu aprīļa pirmo nedēļu laikā apmēram 200 ārsti ir pieslēguši SmartMedical attālinātas konsultāciju iespējas un pacientu pierakstu portālā www.piearsta.lv, kas ļauj ārstiem zināmā apjomā turpināt darbu un sniegt pakalpojumus pacientiem.

''Veselība krīzes apstākļos'' - Fleboloģija

Sāpes, smaguma sajūta kājās, krampji, tūska, ādas pigmentācijas izmaiņas – tās ir tikai dažas pazīmes, kas liecina, ka vizīti pie flebologa jeb vēnu ārsta atlikt nedrīkst!

Pieaug pieprasījums pēc attālinātajām ārstu konsultācijām

Sabiedrībai reaģējot uz ārkārtas situāciju valstī, šīs nedēļas laikā strauji pieaudzis attālināto (on-line) ārstu konsultāciju pieprasījums, tādēļ rūpēs par pacientu veselību un medicīnas pakalpojumu pieejamību ''Veselības centrs 4'' filiāles un grupas uzņēmumi palielinājuši tiešsaistē pieejamo ārstu skaitu.

12345...24

Kontakti

Adrese - Rīga, Kr. Barona 115
Tālr. - +371 67 847 200
Tālr. - +371 67 847 100
E-pasts - venuklinika@vc4.lv

\