ISO

Jaunumi

Vasaras piedāvājums izglītības darbiniekiem!

Arī pedagogiem, kā katru gadu, “Veselības centrs 4” piedāvā vasaras piedāvājumu ar īpašām atlaidēm!

Uzzini kādi pakalpojumi pieejami uzrādot izglītības darbinieka apliecību un piesakies jau šodien!

Akcija! Atbalstām seniorus!

Kā katru gadu, “Veselības centrs 4” aicina izmantot īpašu vasaras piedāvājumu senioriem! Vasaras piedāvājumi ar īpašām atlaidēm un dāvanām pieejami, uzrādot pensionāra apliecību.

Pacienta stāsts: venozu un trofisku čūlu ārstēšana

Pacients Jānis Strauts vairākas reizes mēnesī mēro 180 km lielu attālumu, lai apmeklētu konsultāciju pie Baltijas Vēnu klīnikas  ķirurģes, kas specializējusies kāju venozo čūlu ārstēšanā- Dr. Aleksandras Kušpelo. Video stāstā pacients dalās savā pieredzē ar čūlu ārstēšanu un atzīst, ka Dr.Kušpelo ir pelnījusi tikai vislabākos vārdus un visaugstāko atzinību.

Anestēzijas vietā, transs – Veselības centrs 4 veikta Latvijā pirmā operācija hipnozē

Hipnozi varot izmantot daudzās operācijās. Svarīgi, lai pacients operācijas laikā gūtu pozitīvu pieredzi, un hipnoze to spēj nodrošināt, uzskata Žoržs Žabūrs. Hipnoze notiek vairākos posmos, jo hipnozes praktiķis ar pacientu tiekas arī pirms operācijas. Vairāk lasi skaties.lv

Paciente Ingūna Dombrovska: “Gribēju tāpat kā draudzene- “izsprukt” no vēnu operācijas!”

Paciente Ingūna Dombrovska stāsta, ka domas par vēnu veselību bijušas aktuālas apmēram 10 gadus, tomēr atzīst, ka tā vairāk bijusi vizuālas, kosmētiskas dabas problēma. Pamanot, ka ar katru gadu vēna kļūst arvien redzamāka, izteiktāka un neglītāka Ingūna arvien biežāk aizdomājusies par iespējamajiem risinājumiem.

...

12345...22

Kontakti

Adrese - Rīga, Kr. Barona 115
Tālr. - +371 67 847 200
Tālr. - +371 67 847 100
Mob. Tālr. - +371 25 600 798
E-pasts - venuklinika@vc4.lv

\