Aizvērt
ISO

Jaunumi

AKCIJA! Iesāc jauno gadu ar veselām vēnām!

Laikā no 13. decembra līdz 31. janvārim ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Baltijas Vēnu klīnika'' un citās ''Veselības centrs 4'' filiālēs venozo un proktoloģisko saslimšanu diagnostika un vēnu operācijas būs par īpašām cenām!

Piedzīvo Ziemassvētku brīnumu!

Ziemassvētku piedāvājums pacientiem ar 1. grupas invaliditāti.

Asinsvadu ķirurģe Patrīcija Ivanova

Viņa atstāj stipras sievietes iespaidu. Ikdienā daktere PATRĪCIJA IVANOVA audzina divas meitas un, kā pati atzīst, strādā ārkārtīgi smagā nozarē, kura paģērē ne vien garas darba stundas kājās, bet arī spēju pieņemt ļoti atbildīgus lēmumus. Vienīgā asinsvadu ķirurģe sieviete, kura Latvijā veic vēnu operācijas, izmantojot modernās metodes.

Endovenozās ķirurģijas līderi tiekas starptautiskā forumā Rīgā

No 17. līdz 19. augustam Rīgā norisinājās ''2. Ziemeļeiropas Endovenozais Forums'' (NEEF). Foruma organizators, ''Veselības centrs 4'' filiāle ''Baltijas Vēnu klīnika'', viesnīcā ''Pullman Hotel Riga'' vienkopus pulcēja vairāk nekā 120 atzītus endovenozās ķirurģijas profesionāļus no Eiropas, Āzijas, Amerikas un Tuvo Austrumu valstīm. NEEF zinātnisko komiteju pārstāvēja endovenozās ķirurģijas līderi - Dr. Ulf Thorsen Zierau (Vācija), kurš ir foruma idejas autors, Dr. Ints Ūdris (Latvija) un Dr. Carl Henrik Schelp (Zviedrija). Ziņojumus par nozares sasniegumiem un aktualitātēm sniedza lektori no 16 pasaules valstīm.

Ierastos kases čekus aizstāj e-kvīts

SIA ''Veselības centrs 4'' un tā grupas uzņēmumi ir vieni no pirmajiem Latvijā, kuros tiek ieviestas elektroniskās kvītis. Tādējādi klientiem vairs nebūs jāsaglabā čeki papīra formātā par saņemtajiem medicīnas pakalpojumiem, lai vēlāk iesniegtu VID (Valsts ieņēmumu dienests) iedzīvotāju ienākuma nodokļa pārmaksas atgūšanai. Izvēloties e-kvīti, veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējs reizi ceturksnī nosūtīs klienta datus Valsts ieņēmumu dienestam.

12345...24

Kontakti

Adrese - Rīga, Kr. Barona 115
Tālr. - +371 67 847 200
Tālr. - +371 67 847 100
E-pasts - venuklinika@vc4.lv

\