Aizvērt
ISO

Jaunumi

Stilam nav nozīmes – visu izšķir veselība!

Novembris - vīriešu veselības mēnesis!

Asinsvadu ķirurģe Patrīcija Ivanova

Viņa atstāj stipras sievietes iespaidu. Ikdienā daktere PATRĪCIJA IVANOVA audzina divas meitas un, kā pati atzīst, strādā ārkārtīgi smagā nozarē, kura paģērē ne vien garas darba stundas kājās, bet arī spēju pieņemt ļoti atbildīgus lēmumus. Vienīgā asinsvadu ķirurģe sieviete, kura Latvijā veic vēnu operācijas, izmantojot modernās metodes.

Endovenozās ķirurģijas līderi tiekas starptautiskā forumā Rīgā

No 17. līdz 19. augustam Rīgā norisinājās ''2. Ziemeļeiropas Endovenozais Forums'' (NEEF). Foruma organizators, ''Veselības centrs 4'' filiāle ''Baltijas Vēnu klīnika'', viesnīcā ''Pullman Hotel Riga'' vienkopus pulcēja vairāk nekā 120 atzītus endovenozās ķirurģijas profesionāļus no Eiropas, Āzijas, Amerikas un Tuvo Austrumu valstīm. NEEF zinātnisko komiteju pārstāvēja endovenozās ķirurģijas līderi - Dr. Ulf Thorsen Zierau (Vācija), kurš ir foruma idejas autors, Dr. Ints Ūdris (Latvija) un Dr. Carl Henrik Schelp (Zviedrija). Ziņojumus par nozares sasniegumiem un aktualitātēm sniedza lektori no 16 pasaules valstīm.

Ierastos kases čekus aizstāj e-kvīts

SIA ''Veselības centrs 4'' un tā grupas uzņēmumi ir vieni no pirmajiem Latvijā, kuros tiek ieviestas elektroniskās kvītis. Tādējādi klientiem vairs nebūs jāsaglabā čeki papīra formātā par saņemtajiem medicīnas pakalpojumiem, lai vēlāk iesniegtu VID (Valsts ieņēmumu dienests) iedzīvotāju ienākuma nodokļa pārmaksas atgūšanai. Izvēloties e-kvīti, veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējs reizi ceturksnī nosūtīs klienta datus Valsts ieņēmumu dienestam.

Augustā Eiropas izcilākie flebologi un asinsvadu ķirurgi dalīsies pieredzē Rīgā

No 16. līdz 18. augustam Rīgā norisināsies ''2. Ziemeļeiropas Endovenozais Forums'' (NEEF). Neatkarīgo forumu organizē ''Veselības centrs 4'' filiāle ''Baltijas Vēnu klīnika'' sadarbībā ar Latvijas Ārstu biedrību, Latvijas Fleboloģijas biedrību un Latvijas Asinsvadu ķirurgu biedrību.

12345...23

Kontakti

Adrese - Rīga, Kr. Barona 115
Tālr. - +371 67 847 200
Tālr. - +371 67 847 100
E-pasts - venuklinika@vc4.lv

\