Aizvērt
ISO

Jaunumi

Darbu uzsāk uztura speciāliste Guna Rijkure

No 2018. gada janvāra "Veselības centrs 4" filiālē "Baltijas Vēnu klīnika" darbu uzsāks uztura speciāliste, uztura zinātniece Guna Rijkure. Guna Rijkure sniedz uztura speciālista konsultācijas, veic uztura plāna izveidi dažādu gastroenteroloģisku, onkoloģisku, sirds un asinsvadu, cukura diabēta slimību gadījumos. Speciālistei ir liela pieredze darbā ar pacientiem, kam nepieciešama svara samazināšana vai svara palielināšana. Konsultē topošās un zīdošās māmmiņas par ēdienkartes izveidi, kā arī palīdz iepazīt veselīga uztura pamatprincipus katram, kurš rūpējas par savu veselību.

Delikātai problēmai - komplekss risinājums! Akcija proktoloģijā!

No 2. janvāra līdz 28. februārim proktologa pirmreizējai konsultācijai kopā ar proktoskopiju īpaša cena - 30 Eur, kā arī 100 Eur atlaide jebkurai proktoloģiskai operācijai.

Svētki visiem - arī dāvinātājiem!

Pērc Dāvanu karti un saņem dāvanu arī Tu!

Ziemassvētku laiks ir dāvināšanas laiks, tāpēc arī mēs - “Veselības centrs 4” komanda - vēlamies iepriecināt ikvienu klientu, kurš saviem mīļajiem iegādāsies mūsu uzņēmuma Dāvanu kartes.

VC4 Diagnostikas dienests saņem ISO 9001: 2015 kvalitātes sertifikātu

2017. gada oktobrī “Veselības centrs 4” izveidoja Diagnostikas dienestu, kas nodrošina funkcionālo un radioloģisko diagnostiku. Diagnostikas dienests ir izgājis kvalitātes vadības sistēmas sertifikācijas auditu atbilstoši jaunā standarta ISO 9001:2015 prasībām. Iegūtais sertifikāts ir nozīmīgs apliecinājums, kas garantē pasaules līmeņa pakalpojumu kvalitāti un servisu, kā arī sakārtotu procesu vadības sistēmu. 

Bojāto vēnu ārstēšanā pielieto robotizētu lāzera vada atvilcēja sistēmu

Veselības centrs 4(VC4) filiāles Baltijas Vēnu klīnika profesionāļu rokās ir nonācis jaunākās paaudzes ALMA VascuLifeTM (1470 nm) lāzers, kas ar savu inovatīvo risinājumu ir mainījis endovenozās ārstēšanas standartus, sniedzot ieguvumus gan pacientiem, gan ārstiem. Tas nodrošina šobrīd efektīvāko lielo (GVS) un mazo (SSV) vēnu ārstēšanu, apvienojot unikālo robotizēto atvilcēja sistēmu ar 1470 nm radiālās emisijas diodi.

12345...22

Kontakti

Adrese - Rīga, Kr. Barona 115
Tālr. - +371 67 847 200
Tālr. - +371 67 847 100
Mob. Tālr. - +371 25 600 798
E-pasts - venuklinika@vc4.lv

\