Aizvērt
ISO

Jaunumi

Informācijai!

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju un Veselības ministrijas rīkojumu Nr.59, kas stājas spēkā šī gada 27. martā, uz laiku tiek ierobežoti veselības aprūpes pakalpojumi ''Veselības centrs 4'' filiālēs un grupas uzņēmumos. Šajā laikā klientiem tiks nodrošināta neatliekamā medicīniskā un akūtā palīdzība, izmeklējumi un konsultācijas, kas sniegs iespēju saņemt medicīnisko palīdzību, piemēram, pēkšņu sāpju gadījumā.

 

Pieaug pieprasījums pēc attālinātajām ārstu konsultācijām

Sabiedrībai reaģējot uz ārkārtas situāciju valstī, šīs nedēļas laikā strauji pieaudzis attālināto (on-line) ārstu konsultāciju pieprasījums, tādēļ rūpēs par pacientu veselību un medicīnas pakalpojumu pieejamību ''Veselības centrs 4'' filiāles un grupas uzņēmumi palielinājuši tiešsaistē pieejamo ārstu skaitu.

PACIENTU IEVĒRĪBAI!

Pacientu un personāla drošības nolūkos ''Veselības centrs 4'' aicina pacientus iepazīties, un ievērot uzņēmuma īstenotos drošības pasākumus.

Zelta piedāvājums! ''Veselas vēnas, laimīgas kājas''

Arī šogad ''Veselības centrs 4'' (VC4) aicina izmantot ĪPAŠUS piedāvājumus! No 1. marta līdz 30.aprīlīm ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Baltijas Vēnu klīnika'' un citās VC4 filiālēs, kurās veic venozo saslimšanu diagnostiku un vēnu operācijas, pakalpojumi būs par ĪPAŠĀM CENĀM!

Asinsvadu ķirurģe Patrīcija Ivanova

Viņa atstāj stipras sievietes iespaidu. Ikdienā daktere PATRĪCIJA IVANOVA audzina divas meitas un, kā pati atzīst, strādā ārkārtīgi smagā nozarē, kura paģērē ne vien garas darba stundas kājās, bet arī spēju pieņemt ļoti atbildīgus lēmumus. Vienīgā asinsvadu ķirurģe sieviete, kura Latvijā veic vēnu operācijas, izmantojot modernās metodes.

12345...23

Kontakti

Adrese - Rīga, Kr. Barona 115
Tālr. - +371 67 847 200
Tālr. - +371 67 847 100
E-pasts - venuklinika@vc4.lv

\