Aizvērt
ISO

Mērījums ar BODYTRONIC® 600

Bodytronic 600Jaunās paaudzes mērīšanas tehnoloģija BodyTronic 600® ir unikāla un Latvijā jaunākā 3D mērījumu tehnoloģija. Tā ir digitāla mērīšanas iekārta, kas mēra kājas no pirkstu galiem līdz pat gurnu daļai. Iekārta rada trīsdimensionālu attiecīgās ķermeņa daļas modeli, kas kopā ar mērīšanas rezultātu datiem sniedz individuālu un precīzu kāju mērījumu, pareizai BAUERFEIND kompresijas zeķu izvēlei!

Iekārtas darbība
Mērīšanas procesā klients stāv uz rotējošas mērīšanas platformas. Mērenais platformas rotēšanas ātrums nodrošina mērījumu datu precizitāti. Lai radītu 3D modeli, sistēma projecē gaismas starus uz attiecīgās ķermeņa daļas un uztver tās digitāli. Gaismas stari uz ādas veido tīklu, ko izmanto, lai radītu precīzu punktveida trīsdimensiju modeli.

Izmantojot 3D attēlu, tiek aprēķināts ķermeņa apkārtmērs un garums, kas kalpo kā paraugs, lai izvēlētos vispiemērotāko BAUERFEIND kompresijas zeķes izmēru.

Ietaupa laiku
Pateicoties iekārtai Bodytronic 600, viss process – no iekārtas uzstādīšanas un mērīšanas līdz pat kompresijas izstrādājumu iegādei – ir kļuvis krietni ērtāks. Rezultātā tiek izslēgta iespēja kļūdīties, kā arī tiek ievērojami ietaupīts laiks. Viss mērīšanas un iegādes process aizņem tikai pāris minūtes.

• PRECIZITĀTE - netiek pieļautas manuālas mērīšanas kļūdas
• ĀTRUMS – vienlaicīga mērīšana un 3D modeļa veidošana
• BEZVADU MĒRĪŠANA – ķermenis tiek mērīts ar gaismas staru palīdzību

Mērījumi ar "BodyTronic 600" tiek veikti BEZ MAKSAS
BAUERFEIND medicīnas preču veikalā’’ VC4 Baltijas Vēnu klīnikā (K. Barona ielā 115)

KOMPRESIJAS TERAPIJAS AR BAUERFEIND Veno Train®

„Bauerfeind AG” ģimenes uzņēmuma pirmsākumi ir aizsākušies 80 gadus atpakaļ Vācijā, kas apvieno desmitiem gadu laikā krātu pieredzi, tehnoloģijas, eksperimentus un ražošanas inovācijas. „Bauerfeind AG” speciālisti ļoti cieši sadarbojas ar ārstiem un zinātniekiem, lai ražotu augstas kvalitātes medicīnas preces. Šodien „Bauerfeind AG” ir viens no vadošajiem medicīnas preču ražošanas uzņēmumiem pasaulē.

Bauerfeind produktu klāstā ir:

• kompresijas zeķes,
• ortopēdiskās zoles ,
• oprtopēdiskie apavi,
• terapeitiskie balsti un ortozes,
• protēzes un to izejmateriāli,
• mērīšanas tehnoloģijas.

Bauerfeind kompresijas zeķes VenoTrain® ir labākā profilakse un ārstniecības iespēja no vieglām līdz pat smagām vēnu un limfmezglu saslimšanām.
Bauerfeind pārstāvis Latvijā ir SIA „Dinastija”, kas piedāvā iegādāties medicīna preces:

• DYNASTY medicīnas preču veikalā, Brīvības ielā 180, t.: 67553388, www.dynasty.lv
• BAUERFEIND medicīnas preču veikalā, K. Barona ielā 115, t.: 67847205, www.bauerfeind.lv

Kontakti

Adrese - Rīga, Kr. Barona 115
Tālr. - +371 67 847 200
Tālr. - +371 67 847 100
E-pasts - venuklinika@vc4.lv

\