Aizvērt
ISO

Apraksts par Baltijas Vēnu klīniku

Kāju vēnu saslimšanas rada gan medicīniskas, gan kosmētiskas problēmas. To plašā izplatība ir veicinājusi strauju fleboloģijas (vēnu izpētes un ārstēšanas) nozares attīstību visā pasaulē, tai skaitā Latvijā. Ar mūsdienās biežāko vēnu saslimšanu - hronisku vēnu mazspēju slimo gan sievietes, gan vīrieši.

Baltijas Vēnu klīnika ir SIA “Veselības centrs 4” sastāvdaļa un lielākā, pieredzes bagātākā medicīnas iestāde Latvijā un Baltijā, kas vienkopus piedāvā izvērstu vēnu diagnostiku un ārstēšanu. Mūsu darbu kopš 1999.gada klienti novērtē atzinīgi: veikto operāciju statistika – no 2500 vēnu operācijas viena gada laikā, kā arī citas manipulācijas, apliecina noturīgus profesionālās autoritātes un pacientu uzticības rādītājus. Labāku rezultātu sasniegšanai izmantojam visas mūsdienīgās vēnu ārstniecības metodes un to kombinācijas.

Klientu ērtībām VC4 Baltijas Vēnu klīnikas speciālisti konsultē un veic operācijas trīs vietās Rīgā:

 

K. Barona ielā 115
(Baltijas Vēnu klīnika)
Skanstes ielā 50
(Dermatoloģijas klīnika)
Brīvības gatvē 410
(Juglas klīnika) 
 IMG_2393_2.jpg  IMG_2393_3.jpg  IMG_2393.jpg
 www.venas.lv  www.dermaclinic.lv www.juglasklinika.lv 

 

Klīnikas rīcībā ir 5 operāciju zāles un dienas stacionāri.

Pacientus konsultējam arī Veselības centra 4 filiālēs:

 • K. Barona ielā 115 (Baltijas vēnu klīnika- galvenā ēka)
 • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
 • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
 • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
 • Brīvības ielā 180, 3.stāvā (VC4 Diagnostikas nodaļa)
 • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
 • P. Brieža ielā 15 (4. Dimensija)
 • Elizabetes ielā 57 (Diplomātiskā servisa medicīnas centrs)

 

Baltijas Vēnu klīnikai ir sadarbības partneri arī Latvijas reģionos (Kuldīgā, Liepājā, Balvos, Preiļos).


Ciešā sadarbībā ar starptautiski atzītiem augstākās kvalitātes medicīnas iekārtu ražotājiem
General Electric Medical Systems, Toshiba, Philips, Esaote, Hitachi, Dornier, WaveLight, Lumenis,
Eufoton, Biolitec
Baltijas Vēnu klīnika nepārtraukti atjauno savu tehnoloģisko nodrošinājumu
ultrasonogrāfijas iekārtas, lāzerus un radiofrekvences iekārtas, tādējādi garantējot klīnikas aprīkojuma atbilstību augstākajiem starptautiskajiem standartiem.

Mūsu prioritāte ir pacientu un personāla drošība, kuras svarīgākais aspekts ir augstākā līmeņa Eiropas standartiem atbilstoša medicīnisko instrumentu sterilizācija. Sterilizāciju veic īpaši apmācīta medicīnas māsa. Sterilizēšanas darba efektivitāti ikdienā pārbauda ar fizikālām, ķīmiskām un bioloģiskām metodēm. Sterilizācijas iekārtu un procesa pārbaudei sertificēta organizācija veic sterilizācijas ciklu fizikālo lielumu pārbaudi un kalibrēšanu. Informāciju par katra sterilizācijas cikla fizikālajiem parametriem un kvalitāti fiksē sterilizācijas procesa dokumentācijā.

Baltijas Vēnu klīnikas personāls ir kvalificēti, pieredzējuši flebologi un asinsvadu ķirurgi, kā arī profesionālas medicīnas un operāciju māsas. Mūsu priekšrocība ir iespēja nepieciešamības gadījumā piesaistīt multidisciplināru VC4 ārstu komandu: dermatologus, radiologus - diagnostus, ultrasonogrāfistus, kardiologus, endokrinologus, ginekologus, neirologus u.c.
Mūsu flebologi regulāri piedalās:

 • kvalifikācijas celšanas mācībās, kongresos u.c.,
 • zinātniskos pētījumos,
 • organizē starptautisku paraugoperāciju norisi mūsu operāciju zālēs.

 

 

 

Pēdējo gadu laikā Baltijas Vēnu klīnika ir ievērojami paplašinājusi piedāvāto pakalpojumu klāstu un papildinājusi klīnikas tehnisko aprīkojumu ar jaunām, augstvērtīgām iekārtām, tai skaitā modernizējusi operāciju zāles. Tāpēc no 2010. gada rudens klīnika uzsāka darbu jaunā kvalitātē, verot durvis apmeklētājiem jaunās, plašās un labiekārtotās telpās Rīgā, K. Barona ielā 115 un Brīvības gatvē 410.

VC4 Baltijas Vēnu klīnikai -  Kr. Barona ielā 115, Skanstes ielā 50 un Brīvības gatvē 410, Rīgā tika piešķirts starptautiskais kvalitātes vadības sistēmas sertifikāts saskaņā ar standartu ISO 9001:2008.

VC4 ir viena no nedaudzajām privātajām ārstniecības iestādēm Latvijā, kas ieguvusi ISO sertifikātu. Saņemtais sertifikāts „Veselības centra 4” klientiem apliecina klīniku sniegto pakalpojumu augsto līmeni sertificētajā darbības sfērā, kas aptver primāro un sekundāro veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanu ambulatori un dienas stacionāros ar operāciju zāli.

„VC4” turpina darbu organizēt atbilstoši ISO 9001:2008 standarta prasībām, attīsta pakalpojumus atbilstoši savu klientu interesēm, ceļot vispārīgo medicīnas pakalpojumu kvalitāti un pieejamību.

 

 

 

 

Kontakti

Adrese - Rīga, Kr. Barona 115
Tālr. - +371 67 847 200
Tālr. - +371 67 847 100
E-pasts - venuklinika@vc4.lv

\