Aizvērt
ISO

Foto/Video

jaunums

Video - Dr. med Patrīcija Ivanova - vienīgā Latvijā vēnas operē ar modernām ārstēšanas metodēm

Kāju veselība un skaistums ir problēma, par kuru sievietes mēdz aizdomāties tikai tad, kad ir sajūtams diskomforts vai kāda redzama estētiska nepilnība. Iespējams, tam par iemeslu ir arī nevēlēšanās doties pie daktera, lai atklātu savas problēmas un meklētu tām risinājumu. Lieki teikt, ka lielākā daļa speciālistu, kuri rūpējas par kāju vēnu veselību ir vīrieši, tāpēc – lai atrastu risinājumu tām sievietēm un māmiņām, kuras savas problēmas nespēj izklāstīt vīrietim, Baltijas Vēnu klīnikā operēt vēnas sākusi dr. med. Patrīcija Ivanova.

jaunums

Video - Sasniegumi vēnu ārstēšanā Latvijā

Noskaties raidījumu un uzzini, kādi ir Latvijas medicīnas sasniegumi vēnu ārstēšanā. Raidījuma ietvaros atklāsim kādas ir pašas jaunākās kāju vēnu ārstēšanas metodes un kādus pasaules sasniegumus fleboloģijā ir īstenojusi "Veselības centrs 4" filiāle "Baltijas Vēnu klīnika".

jaunums

Nākotnes medicīna: Jaunākās metodes vēnu ārstēšanā

Pie skatītājiem nonācis "Rigatv 24" jaunākais raidījums "Nākotnes medicīna", un šī izlaiduma tēma – jaunākās metodes vēnu ārstēšanā.

jaunums

Par kāju vēnu veselību raidījumā "Esi vesels!"

Karstā laikā cilvēkiem bieži ir kāju tūska. Tā var rasties dažādu iemeslu dēļ – sirds mazspējas, liekā svara vai vēnu saslimšanas gadījumos.

jaunums

"Personība Medicīnā" - Asinsvadu ķirurgs, flebologs Dr. Žoržs Žabūrs

Skaties jauno "Veselības centrs 4" divpadsmit stāstu sēriju "Personība Medicīnā" sadarbībā ar raidījumu “Dzīvīte Brīvdienās”!

12345...15

Kontakti

Adrese - Rīga, Kr. Barona 115
Tālr. - +371 67 847 200
Tālr. - +371 67 847 100
E-pasts - venuklinika@vc4.lv

\