Aizvērt
ISO

Attīstības vēsture

Veselības centrs 4 (VC4) vēnu ārstēšanu uzsāka 1996. gadā. VC4 ķirurģijas nodaļā dr. Elga Rēvalde un dr. Sandra Prāve vēnu ārstēšanā sāka pielietot skleroterapiju. Vairāk par šo metodi lasīt šeit >>

 

b1.jpg

b2.jpg

1999. gadā tika izveidots Fleboloģijas centrs. Dr. Ivars Prudāns, dr. Uldis Mauriņš un pēc tam arī dr. Ints Ūdris un dr. Pēteris Gerke sāka veikt klasiskās vēnu operācijas un operācijas pēc Varadeja metodes (miniflebektomija) - ar minimāliem, 1-2 mm ādas griezieniem.

 

 b3.jpg  4.jpg

Jauna ēra vēnu ķirurģijas nozarē pasaulē aizsākās 2001. gadā, parādoties endovenozai lāzera ķirurģijai. Jau pēc gada vācu profesora Tomasa Proebstles vadībā, pirmo endovenozo lāzerķirurģijas operāciju (ultrasonogrāfijas kontrolē), pielietojot Dornier Medtech medilas D (980 nm) diožu lāzeri, Baltijā veica asinsvadu ķirurgs- flebologs Ints Ūdris.

 

 5.jpg  6.jpg

Ievērojami paplašinoties pakalpojumu klāstam un papildinot tehnisko aprīkojumu ar jaunām, augstvērtīgām iekārtām, tai skaitā modernizējot operāciju zāles, 2010. gadā VC4 Fleboloģijas centrs pārtapa par Baltijas Vēnu klīniku. Tas sāka darbu jaunā kvalitātē, verot durvis apmeklētājiem plašās un labiekārtotās telpās Rīgā, K. Barona ielā 115.


Tikai VC4 Baltijas Vēnu klīnika Latvijā un arī Baltijā vienīgā piedāvā visu vadošo tehnoloģiju apvienojumu vienuviet. VC4 ir pieejamas gan klasiskās vēnu operācijas pēc Varadeja metodes (miniflebektomija), gan lāzerķirurģijas operācijas, gan citas vēnu ārstēšanas metodes, pielietojot radiofrekvences ķirurģiju (EVLT un RFO), tvaika mikroimpulsus, bioloģisko līmi u.c.

 

7.jpg  8.jpg 

Tagad klientu ērtībām Baltijas Vēnu klīnikas speciālisti konsultē un veic operācijas trīs vietās Rīgā:
• K. Barona ielā 115,
• Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas un ķirurģijas klīnika)
• Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika).

Klīnikas rīcībā ir 5 operāciju zāles un dienas stacionāri.

Pacientus konsultē arī Veselības centra 4 filiālēs:
• Brīvības ielā 180, 3.stāvā (VC4 Diagnostikas nodaļa)
• Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs),
• P. Brieža ielā 15. (4. Dimensija)
• Elizabetes ielā 57 (Diplomātiskā servisa medicīnas centrs).

Baltijas Vēnu klīnikai ir sadarbības partneri arī Latvijas reģionos (Saldū, Kuldīgā, Liepājā, Ventspilī, Balvos, Madonā, Preiļos).

VC4 ārstē un attīsta savas tehnoloģijas un metodes arī citu lokalizāciju vēnu patoloģijās – hemoroīdu ārstēšanā. Dr. Pēteris Gerke praktizē mazinvazīvas hemoroīdu ārstēšanas metodes – THD. Vairāk par hemoroīdu ārstēšanu lasīt šeit >>

Kontakti

Adrese - Rīga, Kr. Barona 115
Tālr. - +371 67 847 200
Tālr. - +371 67 847 100
E-pasts - venuklinika@vc4.lv

\