Aizvērt
ISO

Medikamentozā terapija

Venotropie līdzekļi ir tie medikamenti, kuri uzlabo vēnas sieniņas iekšējā slāņa stāvokli un vēnu vārstuļu darbību, nedaudz vēnu tonizē un mazina vēnu slimību izraisītās sūdzības.

Medikamentozo terapiju, venozu sūdzību un saslimšanu gadījumā, pielieto sākuma stadijā vai kombinējot ar citām metodēm. Piemēram, venotropo līdzekļu lietošana labu rezultātu dod, ja pēc ilgstoša stāvoša vai sēdoša darba ir smagas kājas, vai zināt, ka dosieties garākā braucienā ar autobusu vai lidosiet. Protams, tie ir jākombinē ar aktīvām kustībām un, nepieciešamības gadījumā arī ar kompresijas zeķēm.
Jo sūdzības izteiktākas, parādījusies vēnu varikoze, jo medikamentu lietošana tiek atvirzīta pēdējā plānā, priekšroku dodot kompresijas terapijai, varikozes ārstēšanai ar dažādām metodēm -  lāzeroperācijai, radiofrekvences operācijai, tvaika mikroimpulsu operācijai, biolīmes operācijai un atsevišķu zaru skleroterapijai, jo neviens medikaments paplašināto varikozo vēnu nepadarīs par veselu.
 
Ārīgi lietojamie gēli un ziedes neiesūcas dziļi audos. Pārsvarā tie satur nelielu spirta piedevu, tādēļ tiem ir patīkams atvēsinošs efekts, kas pacientam sniedz atvieglojumu. Jābūt uzmanīgiem ar ilgstošu ārīgo medikamentu lietošanu, jo āda var tikt papildus kairināta.

Kontakti

Adrese - Rīga, Kr. Barona 115
Tālr. - +371 67 847 200
Tālr. - +371 67 847 100
E-pasts - venuklinika@vc4.lv

\