Aizvērt
ISO

Kosmētisko defektu novēršana

Estētiskā fleboloģija risina paplašinātu asinsvadu kosmētiskās problēmas. Ja ir bojājums dziļākajās, lielākajās vēnās, tiek traucēta arī asinsrite virspusējos, mazākajos asinsvados. Rezultātā veidojas estētiski traucējošs, paplašinātu asinsvadu tīklojums. Atkarībā no asinsvadu dziļuma un izmēra tā nokrāsa variē no zilganmelnas līdz sārtai.

 

IMG_90089w.JPG

 

IMG_90048w.JPG

 

IMG_7192.JPG

 

Kosmētisko defektu novēršanas metodes.

Paplašināto asinsvadu likvidēšanas iespējas:

• Transkutānā lāzerterapija - sīko asinsvadu kapilāru slēgšana gan uz sejas, gan kājām un transkutāna sīko vēnu slēgšana ar lāzeri. Lāzera stars tiek absorbēts asinsvadu sarkanajās struktūrās, rodas augsta temperatūra un asinsvads tiek slēgts. Procedūrām nav nepieciešama anestēzija, pietiek ar aukstuma aplikācijām procedūras gaitā un pēc tās. Pēc procedūras ir apsārtums, tūska, var veidoties krevelītes.
Izmanto sekojošus lāzerus: Lumenis Nd/Yag (1064nm) , Wavelight MAYDON Nd/Yag (1064nm), Biolitec (980 nm) diožu lāzeri, Dornier (980 nm) diožu lāzeri, Wavelight KTP (532nm) lāzeri, Eufoton (808 nm) diožu lāzeri.

• IPL sistēma - sīko asinsvadu kapilāru slēgšana gan uz sejas, gan kājām un sīko vēnu slēgšana ar intensīvi pulsējošu gaismu.
VC4 izmanto sekojošas iekārtas: Lumenis Quantum IPL SR (560 nm) + Nd/Yag (1064nm), Lumenis M 22.

• Termokoagulācija - laba metode cīņā ar asinsvadu tīklojumu, telangiektāziju un rozacea (pastiprināts asinsvadu tīklojums, kas izpaužas kā apsārtums, pārsvarā uz deguna un vaigu ādas). Termokoagulācijas izmantošanas rezultātā nevēlamie asinsvadi uz kājām, sejas un citām ķermeņa daļām pazūd vienā acumirklī. Lasīt vairāk >>
VC4 izmanto F Care Systems NV TC 3000 iekārtu.

Vēnu mazspējas izraisīto ādas pigmentācijas seku likvidācija.

Ilgstošu asinsrites traucējumu dēļ ādā var veidoties hemosiderīna izgulsnējumi, kas izpaužas kā zilganpelēka pigmentācija. Dažkārt pigmentācija var parādīties arī pēc operācijas vai lāzerterapijas.  Lāzera iedarbībā tiek likvidēts ādā izgulsnētais pigments. Pēc procedūras var parādīties apsārtums, viegla tūska, plāna krevelīte.
Pigmentācijas likvidēšanai izmanto Wevelight Sinon Rubīna Q-Swich (694nm) lāzeri.

Kontakti

Adrese - Rīga, Kr. Barona 115
Tālr. - +371 67 847 200
Tālr. - +371 67 847 100
E-pasts - venuklinika@vc4.lv

\