Fiksācijas līdzekļu drukāšanas uzņēmums «CastPrint» uzsācis sadarbību ar vairākām privātām veselības aprūpes iestādēm Latvijā, tostarp ar daudzprofilu medicīnas centru SIA “Veselības centrs 4”.

«Pirms kāda laika tikos ar jauniem censoņiem, kam bija ideja par 3D printētu ģipšu un ortožu ražošanu tepat Latvijā. Nesen žurnālā izlasīju «CastPrint» veiksmes stāstu. Šie sasniegumi mani uzrunāja un es uzaicināju uzņēmuma pārstāvjus uz tikšanos. Jau nākamajā dienā mums bija noslēgts līgums un pirmais laimīgais klients, kuram klasiskais ģipsis tika aizstāts ar mūsdienīgu 3D printētu ģipsi,» stāsta Zane Rēvalde, SIA «Veselības centrs 4» filiāles «Baltijas Vēnu klīnika» vadītāja.

Rēvalde uzsver, ka «Veselības centrs 4» ir uz inovācijām vērsts uzņēmums ar personalizētu pieeju katram klientam, līdz ar to ir būtiski piedāvāt mūsdienīgu risinājumu, lai ārstētu lūzumus, veiktu fiksācijas pēc operācijām un citiem medicīniskiem stāvokļiem.

«CastPrint» spēj izstrādāt pilnībā personalizētus 3D ģipšus, kas būtiski uzlabo pacienta dzīves kvalitāti lūzuma dzīšanas laikā.

Nākotnē iecerēts, ka jebkurā pasaules malā dakteri var noskenēt pacientu, izvēlēties vajadzīgo fiksācijas līdzekli, un pēc «CastPrint» receptes tas tiek izdrukāts tuvākajā 3D printēšanas centrā.

“Domāju, ka drīz arī Latvijā būs pieejami ne tikai 3D ģipši, bet arī no biomateriāliem printēti orgāni, piemēram, sirds vai vismaz ādas fragmenti, kas ievērojami paplašinās mūsu iespējas palīdzēt pacientiem,” nākotnes scenāriju iezīmē Rēvalde.

Pilnu rakstu par “CastPrint” veiksmes stāsta sākumu var izlasīt izdevuma “Dienas Bizness” interneta versijā.

16. Jūlijs, 2020.

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

  • Kr. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
  • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
  • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
  • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
  • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
  • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
  • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
  • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
     

Pieteikties konsultācijai